१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

तिलोत्तमा । तिलोत्तमा नगरपालिकाले स्थापना गरेको कोरोना रोकथाम तथा उपचार राहत कोषमा १ करोड बढी आर्थिक संकलन भएको छ । राहत कोषमा आर्थिक संकलन गर्ने क्रम जारी छ । विभिन्न सामाजिक संघसंस्था, उद्योगी व्यवसायी, समाजसेवीहरुबाट दैनिक रुपमा कोषका लागि आर्थिक सहयोग भैरहेको छ ।

तिलोत्तमा व्यापार संघले आफु मातहत र अन्य सबै क्षेत्रका व्यवसायी र व्यक्तिलाई कोरोना रोकथाम तथा उपचार राहत कोषमा आर्थिक सहयोग गर्न आह्वान गरेको छ । संघका अध्यक्ष जेपी कंडेलको अगुवाइमा शुक्रबार कोषमा रकम जम्मा गरिएको छ । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ५ का ग्रिसमणी दिक्षीतले कोषका लागि नगरपालिकाका प्रमुख वासुदेव घिमिरेलाई नगद ५१ हजार प्रदान गरेका छन् । ग्रिसमणी दिक्षीतले आफ्नो भवनमा व्यवसाय गर्ने साना ठूला व्यवसायीका लागि सटरभाडाबाट उठ्ने ८ लाख मिनाहा गरेका छन् । तिलोत्तमा वडा नम्बर ५ का शोभाखर तिमिल्सेलाने राहत कोषका लागि १० हजार १ सय ५० सहयोग गरेका छन् भने सटरभाडाबाट उठ्ने ६५ हजार भाडा पनि मिनाह गरेका छन् । प्रेम लाम्गादेले राहत कोषका लागि नगर प्रमुखलाई ५ हजार प्रदान गरेका छन् । त्यस्तै तिलोत्तमा ८ का गंगाधर रिजालले पनि कोरोना रोकथाम तथा उपचार कोषमा ५१ हजार सहयोग गरेका छन् ।

तिलोत्तमा व्यापार संघका अध्यक्ष जेपी कंडेलले कोरोना भाइरस महाकारीको निराकरणका लागि संघले आर्थिक भौतिक सहयोगका लागि सबैसँग आग्रह गरेको बताए । उनले देशभर लकडाउन भएको अवस्थामा सबै व्यवसायीको व्यवसायहरु बन्द अवस्थामा रहेकाले घरधनीहरुलाई सटर भाडा मिनाह गर्न आग्रह गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड