१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

बुटवल । मानव अधिकार तथा शान्ति समाज रुपन्देही शाखाको आयोजना तथा वुटवल–११ स्थित हात्तिसुँड सुकुम्बासी टोल बिकास संस्थाका निवर्तमान अध्यक्ष तथा सल्लाहकार मनोज कार्कीको सम्योजनमा सोही स्थानका स्थानीय बासिन्दालाई राहत सामग्री वितरण गरिएको छ । समाजले विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना –कोभिड–१९ संक्रमण रोकथाम र नियनत्रणका लागि सरकारले गरेको लकडाउनमा राहत प्रदान गरिएको समाजले जानकारी गराएको छ ।

समाजको पहलमा विपन्न परिवारलाई चामल, तेल, नुन, आलु, सोयाविन, साबुन, चाउचाउ, मास्कसहित ५० हजार मूल्यको राहत सामग्री सहयोग कार्यक्रममा शान्ति समाजका केन्द्रिय वरिष्ठ उपसभापति गोविन्द खनाल, सचिव अर्जुन ज्ञवाली, सह सचिव कपिल ज्ञवाली, सदस्य कृष्ण पाण्डे, बुद्ध टेलिभिजन बुटवलका कार्यकारी निर्देशक बिक्रम खड्का ,हात्तिसुँड सुकुम्बासी टोल बिकास संस्थाका अध्यक्ष भिम सेन श्रेष्ठ लगाएतको सहभागितामा७० घर–परिवारलाई राहत सामग्री प्रदान गरिएको समाजको रुपन्देही शाखा सभापति डि.पी. खनालले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु