१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

             

बुटवल । तिनाउ गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधिहरु र स्वास्थ्यकर्मीहरुसँग कोरोनाको सम्भावित संक्रमणलाई रोकथाम गर्नका लागि त्यसै क्षेत्रका प्रदेश सभा सदस्य वसन्त घर्तिमगरले शुक्रवार आवश्यक छलफलपछि उनीहरुलाई थप सुझाव दिएका छन् ।

गाउँपालिकाले कोरोना नियन्त्रणका लागि सो सम्बन्धि आवश्यक सूचना प्रवाहित गरेको,स्थानीयहरुलाई प्रचार सामग्री वितरण गरेको,दोभान माविमा १० शैयाको अस्थायी क्वारेन्टाइन सेन्टर खोलिएको,स्वास्थ्यकर्मीहरुलाई खटाईएको,स्थानीय राजनीतिक पार्टीहरुसँग छलफल गरिएको र वडाहरुमा आवश्यक राहत प्याकेज वितरण समेत सुरु गरिएको गाउँपालिकाका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्तिमगरले माननीय वसन्त घर्तिमगरलाई अवगत गराएका थिए ।


साथै आजै कार्यपालिकाको बैठक बसी कोरोनाबाट सुरक्षित हुन आवश्यक पीपीई,पञ्जा,सेनेटाइजर,मास्क लगायतका सामानहरु खरिद गर्ने निर्णय गरेको पालिकाका प्रवक्ता राजेश श्रेष्ठले बताए । उनले सरकारले तोकेको अवधिभरि लकडाउनमा रहन रस्वास्थ्य सम्बन्धी समस्या आएमा तत्कालै स्वास्थ्य संस्थामा सम्पर्क गर्न समेत अनुरोध गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड