१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । लुम्बिनी समाजले विपन्न तथा निम्न आय भएका घर परिवारलाई खाद्यान्न वितरण गरेको छ । समाजका अध्यक्ष मनोरम सेरचन ,गणेश गौतम र निलेश अधिकारीको आर्थिक सहयोगमा तित्तोतमा नगरपालिका वडा नं. १ का ४१ घर परिवारलाई चामल, दाल, नुन लगायत अन्य दैनिक उपभोग्य साम्रगी वितरण गरेको हो ।

विश्वभरी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस कोभिड १९ लाई नियन्त्रण गर्नका लागि सरकारले लकडाउन गरेसँगै दैनिक ज्याला मजदुरी गरेर खाने विपन्न परिवारलाई बिहान साँझ खान समस्या भएकाले खाद्यन्य वितरण गरेको समाजका अध्यक्ष मनोरम सेरचनले बताए । साथै अन्य विपन्न तथा निम्म आय भएका घरपरिवारलाई पनि आफू सक्दो सहयोग गर्ने पनि बताए । विपद्को समयमा आफूहरुलाई सहयोग गरेको भन्दै लुम्बिनी समाजलाई उनीहरुले धन्यवाद दिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड