९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 23, 2022

बुटवल । विश्वभर महामारीका रुपमा फैलिएको कोराना भाइरस (कोभिड–१९) का कारण मृत्यु हुनेको संख्या ५२ हजार नाघेको छ । संक्रमितको संख्या १० लाख नाघिसकेको छ। यो

Advertisement


विश्व स्वास्थ्य संगठनका अनुसार सबैभन्दा बढी इटालीमा १३ हजार ९ सय १५ ले ज्यान गुमाइसकेका छन्। दोस्रोमा स्पेनमा १० हजार ३ सय ४८ जनाले ज्यान गुमाइसकेका छन् भने त्यसपछि यो महामारीले अमेरिकामा ५ हजार ९ सय २ ६ जनाको मृत्यु भइसकेको छ। त्यसपछि धेरै मृत्यु हुने देशमा फ्रान्स छ, जहाँ ५ हजार ३ सय ९८ जनाको मृत्यु भइसकेको छ। चीनमा ३ हजार ३ सय २२, इरानमा ३ हजार १ सय ६०, युके (बेलायत) मा २ हजार ९ सय २६, जर्मनीमा १ हजार १ सय ७, नेदरल्यान्डमा १ हजार ३ सय ३९ र बेल्जियममा १ हजार ११ जनाको ज्यान गइसकेको छ।


देश                   मृतक संख्या

इटाली                १३ हजार ९ सय १५
स्पेन                   १० हजार ३ सय ४८
अमेरिका             ५ हजार ९ सय २६
चीन                   ३ हजार ३ सय २२
इरान                 ३ हजार १ सय ६०
युके                   २ हजार ९ सय २६
जर्मनी                १ हजार १ सय ७
नेदरल्यान्ड          १ हजार ३ सय ३९
बेल्जियम            १ हजार ११

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्वतन्त्र उम्मेदवारलाई जनताको हितमा काम गर्न सघाउनुपर्छ: महामन्त्री शर्मा अन्ततः अनुहार ढाकेरै समाचार पढ्न बाध्य भए अफगानी प्रस्तोता मौसम : हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना क्यानडामा भीषण आँधीः ९ लाख घर विद्युतविहीन दलले छानेकालाई अस्वीकृत गर्दै मतदाता गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा जजीरा एयरसँग चरा ठोक्कियो, उडान हुन सकेन स्थानीय सरकार र छाडा पशु चौपाया व्यवस्थापनको मुद्दा मोबाइल एपबाटै यसरी भगाउनुहोस्, आफ्नो वरपरका लामखुट्टे मणिमुकुन्द क्लबले मनायो पाँचौ राष्ट्रिय भलिबल दिवस, तिलोत्तमामा दिप प्रज्वलन चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु, तीन गम्भीर घाइते बाघको आक्रमणबाट फूलकुमारीको मृत्यु पेट्रोलियम पदार्थमा १० रुपैयाँ, ग्यासमा २ सयले मूल्यवृद्धि तिलोत्तमामा कारले मोटरसाइकललाई ठक्कर दियो रेशम चौधरी जेलमा, रिहा माग्‍ने पार्टी बन्यो पहिलो बालेनको मत ४१ हजार कट्यो, सिंह स्थापितसँग मतान्तर बढाउँदै धरान उपहानगर मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्कराज राई निर्वाचित तिलोत्तमामा खाँणले अग्रता बढाउँदै, चापागाईँ भन्दा ३५७ मतले अगाडि स्थानीय निर्वाचन: एक समीक्षा बाबुराम भट्टराईको गृह प्रदेशको स्थानीय तह नेतृत्वमा जसपा शून्य रुपन्देहीमा पालिका प्रमुख हार्दा उपप्रमुखमा भने एमालेको बर्चश्व