६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

भैरहवा । विश्वब्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना संक्रमणको उपचारमा सहयोगका लागि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताललाई सेभ द चिल्ड्रेनले स्वास्थ्य सामाग्री सहयोग गरेको छ। लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल, बुटवल अन्तर्गत स्थापना भएको कोभिड-१९ अस्थायी उपचार अस्पतालमा आवस्यक महत्वपूर्ण स्वास्थ्य उपकरणहरु प्रदान गरिएको संस्थाले जानकारी दिएको छ ।

उपचारका लागि आउने कोरोना संक्रमित तथा शंकास्पद विरामीको उपचार तथा व्यवस्थापनमा सहज होस भनि संस्थाले विहीबार सक्सन मेशिन दुई थान, ईसिजी मेशिन एक थान र कार्डियक मोनिटर २ थान हस्तान्तरण गरेको हो । सेभ द चिल्ड्रेन बुटवलका बरिष्ठ कार्यक्रम व्यवस्थापक मिमबहादुर सिंहले ६ लाख मूल्य बराबरको स्वास्थ्य उपकरणहरु लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलका प्रमुख मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट डा. राजेन्द्र प्रसाद खनाल लाई हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्थानीय वायुको प्रभाव, आज देशका धेरै क्षेत्रमा वर्षाको सम्भावना तिलोत्तमामा मतान्तर बढाउँदै चापागाईं, उप मेयरमा चौधरी ३ हजार मतले अघि काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो