३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

बुटवल । तिनाउ गाउँपालिका वडा नं. २ का अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठको अध्यक्षतामा वडा समन्वय समितिको बैठक बसी बिहिवार स्थानीय ज्याला-मज्दूरी गरी खाने निमुखाहरुलाई राहत प्याकेज वितरण गरिएको छ । गाउँपालिकाका प्रवक्ता एवम् वडा नं.२ का वडाध्यक्ष समेत रहेका राजेश श्रेष्ठले निमुखा,असाहय र भूमिहीन ५२ घरपरिवारलाई चामल, दाल, तेल, नून र साबुन उपलब्ध गराइएको बताए ।

सो वितरणका लागि वडामा रहेका टोलविकास समितिले सिफारिस तथा निर्णय गरेका थिए ।
साथै उनले सरकारले तोकेको अवधिभरि लकडाउनमा रहन रस्वास्थ्य सम्बन्धी समस्या आएमा तत्कालै स्वास्थ्य संस्थामा सम्पर्क गर्न समेत अनुरोध गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य