४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

बुटवल । कोरोना (कोभिड–१९) रोगको सम्भावित संक्रमणबाट बच्न र बचाउन एवम् व्यवस्थापन गर्नका लागि ५ नम्बर प्रदेश सरकारले निर्माण गरेको विपद् व्यवस्थापन कोषमा कुमारी बैंक लिमिटेड ५ नम्बर प्रदेश शाखाले १० लाखको चेक प्रदान गरेको । सो चेक ५ नम्बर प्रदेशका माननीय मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेललाई कुमारी बैंक बुटवल शाखा प्रवन्धक सुदन खत्रीले बुझाएका हुन् । सो चेक बुझ्दै माननीय मुख्यमन्त्रीले विपद्का समयमा सहयोग गर्नु राम्रो पक्ष रहेको र सहयोगी कुमारी बैंक लिमिटेड ५ नम्बर प्रदेश शाखालाई विशेष आभारसहित धन्यवाद प्रकट गरेका छन् ।

५ नम्बर प्रदेश सरकारले कोरोना संक्रमणबाट बच्नका निम्ति लकडाउनलाई पूर्णरुपमा पालना गर्न आमनागरिकलाई अनुरोध गरेको,अस्थायी क्वारेन्टाइन बनाउन सबै स्थानीय सरकारलाई निर्देशन गरेको,ज्यालादारी गरी खान बाध्य निमुखाहरुलाई राहतका लागि योजना बनाइ अघि बढ्न सम्बन्धित सबैलाई अनुरोध समेत गरेको छ । साथै नयाँ आएका व्यक्तिहरुलाई क्यारेन्टाइनमा निश्चित समयसम्म बस्न र स्वास्थ्य समस्या देखिइ हालेमा तुरुन्त अस्पताल तथा स्वास्थ्य केन्द्रमा परीक्षणका लागि जान समेत अनुरोध गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई भैरहवामा विजय जुलुसमा हिँडेकाे मिनी ट्रक दुर्घटना : २४ जना घाइते, ६ गम्भीर