२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

बुटवल । कोरोना भाइरसको महामारीले गर्दा नगरपालिकाले दैनिक ज्याला गर्ने तथा अति बिपन्न परिवारलाई सहयोग गर्दै राहत वितरण गरेको अवस्थामा तिलोत्तमा चेम्बर अफ कमर्स(ब्यापार संघ)ले सहयोगमा उर्जा थपेको छ । राहत कार्यमा थप सहयोग पुगोस् भन्ने उदेश्यका साथ् कमर्शले २ हजार थान मास्क र नगद र ५३ हजार ५ सय नगरपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन विशेष कोषमा तिलोत्तमा नगरपालिकाका नगर प्रमुख बासुदेव घिमिरेलाई संघका अध्यक्ष जे.पि कंडेलले मंगलबार सहयोग हस्तान्तरण गरेका हुन ।

कमर्शले गरेको सहयोग प्रति नगरपालिकाको तर्फबाट नगरप्रमुख बासुदेव घिमिरेले खुल्ला हृदयले प्रशंशा गरे । स्वास्थ्यका हिसाबले चनाखो भै आयोजित एक कार्यक्रममा उप-मेयर जागेस्वरी देवि चौधरी, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत माधव प्रसाद शर्मा , नगर प्रवक्ता सुरेन्द्र श्री, संघका कानुनी सल्लाहकार खुमाकान्त पौडेल, कोषाध्यक्ष नेत्र प्रसाद न्यौपाने, कार्यालय प्रमुख रामु सापकोटाको उपस्थिति रहेको थियो ।कमर्शले कोरोनाको चपेटामा परेका ब्यबसायीहरुको लागि केही दिन पहिला पनि घरभाडा छुट, बैंक व्याज, किस्ता समय थप गर्ने विषयमा निर्णय गरी ध्यानाकर्षण समेत गराएको थियोे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत भरतपुरमा रेनु भन्दा विजय ४३ मतले अगाडि धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै स्वतन्त्र उम्मेदवार हमाल दिल्लीको तापक्रम ४९ डिग्री सेल्सियस, सर्वसाधारणलाई घरभित्रै बस्न अनुरोध भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाइँ र कांग्रेसका खाँणबीच कडा प्रतिष्पर्धा