५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

बुटवल । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) बाट मृत्यू हुनेको संख्या ४२ हजार नाघेको छ । वर्ल्डोमिटरका अनुसार अहिलेसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या ८ लाख ५६ हजार ९ सय १७ र मृतकको संख्या ४२ हजार १ सय ७ पुगेको जनाएको छ । कोरोना भाइरस संक्रमण २०२ देशमा पुगेको छ ।

अहिलेसम्म १ लाख ७७ हजार १४१ जना कोरोना संक्रमणबाट निको भएर घर फर्किइसकेका छन् भने ६ लाख ३७ हजार ६६९ जनामा अहिले पनि कोरोनाको संक्रमण रहेको छ । यसमध्ये ६ लाख ५ हजार २९७ जना सामान्य अवस्थामा छन् जुन कुल संक्रमितको ९५ प्रतिशत हो । कुल संक्रमितमध्ये ५ प्रतिशत गम्भीर अवस्थामा छन् जुन संख्या ३२ हजार २९७ रहेको छ ।

२ लाख १९ हजार २४८ जना संक्रमितको नतिजा आएकोमा ८१ प्रतिशत अर्थात् १लाख ७७ हजार १४१ जना निको भएका हुन् भने १९ प्रतिशत अर्थात् ४२ हजार १०७ जनाको मृत्यू भएको हो

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल