४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

तुलसीपुर । जिल्ला प्रशासन कार्यालय दाङ्गले एक विज्ञप्ती जारी गर्दै घरधनीहरुलाई निर्देशन जारी गरेको छ । कोठा भाडामा वस्ने विद्यार्थी र स्वास्थ्यकर्मीलाई कोरोना प्रकोपको सन्त्रासका कारण अमानविय ढँगले घरमा नबस्न भनेपछि प्रशासनले चासो दिएको हो ।

कार्यालयले जारी गरेको विज्ञप्तीमा कुनै पनि प्रकारको दवाव नदिनका लागि उल्लेख गरिएको छ । ‘स्वास्थ्य जस्तो पवित्र क्षेत्रमा काम गर्ने र अध्ययनका लागि भाडामा बस्ने विद्यार्थीलाई घर छाड्नका लागि अनावश्यक दबाव दिन मिल्दैन’ विज्ञप्तीमा उल्लेख गरिएको छ ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी गोविन्द रिजालद्वारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तीमा कसैले सुचनाको अवहेलना गरेमा कानुन वमोजिम कारबाही गरिने समेत उल्लेख छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सिद्धार्थनगर प्रमुखमा कांग्रेसका इश्तियाक, उपप्रमुखमा एमालेकी उमा विजयी रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई