५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

गुल्मी । गुल्मीको धुर्काेट गाउँपालिका वडा नं. ७ ले दैनिक ज्याला मजदुरी गरेर खाने र एकल महिलालाई राहत साम्रगी वितरण गरेको छ । वडाका ६० घरपरिवारलाई २५ के.जि चामल, ५ के.जि आलु, १ पोका तेल, १ के.जि नुन लगायतका दरले राहत सामाग्री वितरण गरेकोे हो ।

विश्वभरी फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड १९ )रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्नका सरकारले लकडाउन गरेसँगै दैनिक ज्याला मजदुरी नगरी बिहान साँझ छाक टार्न समेत समस्या रहेका गरिब तथा ठुलो परिवारलाई राहत वितरण गरीएको वडा अध्यक्ष हिम प्रसाद पन्थिले बताए । उनले सरकारले जारी गरेको लकडाउन हामी सबै नागरिकको हितका लागि भएको भन्दै यसको पूर्ण रुपमा पालना गर्न समस्त वडाबासीलाई आग्रह गरे । साथै आवश्यक परेको खण्डमा सम्पूर्ण वडाबासीलाई जस्तो सुकै सहयोग गर्नका लागि पनि आफू तयार रहेको अध्यक्ष पन्थीले बताएका छन् ।

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष विभिन्न संघ सस्थाका अध्यक्ष,उपाध्यक्ष वडाका रहेका समाजसेबी लागायको उपस्थितिमा राहत वितरण गरिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल कुटपिटबाट एक जनाको मृत्यु