५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

बुटवल । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी रुपन्देही क्षेत्र नम्बर-१ ले विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्न सरकारले आह्वान गरेको लकडाउनलाई सबै जनताले पालना गर्नका लागि अपिल गरेको छ । कमिटीका सचिव गोविन्द पङ्गेनीले आइतबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै सामाजिक सञ्जालहरुमा आउने गरेका भ्रमपूर्ण र जनतालाई भयवित बनाउने सूचना तथा अडियो भिडियोबाट समेत सचेत रहन आग्रह गरिएको छ । भरपर्दो र विश्वसनिय सुचनालाई मात्र विश्वास गर्दै त्रासमा नआउनका लागि आग्रह गरिएको ।

लक डाउनको अवधिमा गरिव तथा विपन्न वर्गका घरमै राहतको व्यवस्था मिलाउनका लागि सरकार तयार रहेको जानकारी गराउदै क्षेत्र नम्बर १ का संयोजक यज्ञ गैरेद्वारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तिमा सबै जनतालाई सजग रहेर सरकारले आह्वान गरेको लकडाउन अवधिमा अत्यावश्यक बाहेक घर बाहिर ननिस्कनकना लागि आह्वान गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल कुटपिटबाट एक जनाको मृत्यु तुलसीपुर उपमहानगरमा कांग्रेसका गिरीको अग्रता