४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

बुटवल । बिश्वमै महामारीको रुपमा देखापरेको कोरो भाईरस विरुद्ध लड्नका लागि सरकारले खडागरेको कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रण कोषमा सिद्धार्थ बैंक लिमीटेड प्रदेश ५ले दशलाख रकम सहयोग प्रदान गरेको छ । बैंकका तर्फबाट प्रदेश ५ का प्रमुख सुशिल नेपाल, बुटवल शाखा प्रमुख चन्द्रदेव पौडेल तथा भैरहवा शाखा प्रमुख जिवन घिमिरेले संयुक्त रुपमा प्रदेश-५ का मुख्य मन्त्रि शंकर पोख्रेललाई सो रकम हस्तान्तरण गरेका हुन । सो अवसरमा बोल्दै बैंकका प्रदेश ५ प्रमुख सुशिल नेपालले वित्तिय संस्था सेवाग्राही र राष्ट्रप्रति उत्तरदायि रहेको भन्दै राष्ट्रलाई अफ्ठेरो परेको समयमा संस्थाको तर्फबाट सक्दो सहयोगको प्रयास गरेको बताए ।

राष्ट्रमा विपद परेको बेला बैंकले प्रदेश स्तरबाट गरेको सहयोगको प्रशंसा गर्दै मुख्यमन्त्रि पोख्रेलले सबैले सहयोग गरी संयमित भएर जिम्मेवार नागरिकको कर्तव्य पुरा गर्न आग्रह गरे । हस्तानतरण कार्यक्रममा सत्तारुढ दल नेकपा प्रदेश ५ का सचेतक भुमिश्वर ढकाल, समाजसेवी शोभाकान्त पाण्डे लगायतको उपस्थिती थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तुलसीपुर उपमहानगरः एमाले २४ मतले अगाडि ढिलै भए पनि एमालेले विवेकले काम गर्योः नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवलमा बाबुराम भन्दा खेलराज ५ हजार १३ मतले अगाडि सितगंगा ५ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका बेल्बासे निर्वाचित २२ घण्टादेखि रोकिएको पाँचपोखरीकाे मतगणना अझै सुरु हुन सकेन बुटवलका १९ वडामध्य १२ वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन वडा कस्ले जिते? यस्ताे छ डडेल्धुराका सातवटै स्थानीय तहको अन्तिम मत परिणाम ४१० स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक, कुन पार्टीको कति स्थानमा अग्रता ? देवदहमा गठबन्धनलाई पछि पार्दै एमाले : मेयर, उपमेयर दुबैमा अग्रता नवलपरासीको सरावल अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा एमाले विजयी बुटवलमा पाण्डेको साढे ४ हजार मतले अग्रता, उप-प्रमुखमा सावित्रा अघि शुद्धोधनमा गठबन्धन दल कांग्रेसबाट बस्याल विजयी, उप प्रमुखमा एमालेकी ज्ञवाली भरतपुरमा गठबन्धनकी रेनु दाहालको अग्रता, मतान्तर फराकिलो बनाउँदै चुनावलगत्तै सार्वजनिक यातायातको भाडापनि बढ्याे, आजदेखि नयाँ दर लागू काठमाण्डौंमा बालेनको अग्रता कायमै, स्थापितभन्दा करिब दोब्बरले अघि गैंडाकोट नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा कांग्रेस उम्मेदवार निर्वाचित बालेन र सुनिता हजारौं मतले अगाडि रुपन्देहीको कञ्चनमा कांग्रेसका ढकाल विजयी उम्मेदवारको मृत्युपछि स्थगित तुलसीपुर उपमहानगर-१७ मा मँगलबार मतदान सम्पन्न लुम्बिनीको घोराही उपमहानगरमा एमालेको अग्रता कायमै, ४०११ को मतान्तर