२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

तिलाेत्तमा । लायन्स क्लव अफ शंकरनगरले शनिबार लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल र शंकरनगर दुर्गादत्त क्वारेन्टाइन कार्यालयलाई १० सेट पीपीई र ५० लिटर इथाइल स्प्रे वितरण गरेको छ । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएकाे कोराेना भाइरस संक्रमण नियन्त्रणका लागि क्लवका निवर्तमान अध्यक्ष श्रावण कुमार जैसवालकाे संयाेजकत्वमा सहयोग हस्तान्तरढ गरिएकाे हो ।

लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालका अध्यक्ष सुर्यबहादुर भट्टराईकाे उपस्थितीमा दिपेश कँडेलको सञ्चालन तिलोत्तमा वडा नं १ र २ का अध्यक्ष द्वय तामनथ पाण्डे र दधिराम पाण्डेकाे उपस्थितीमा सहयाेग हस्तान्तरण गरिएकाे थियाे । डिष्ट्रिक्ट सेकेण्ड भाइस गभर्नर राम प्रसाद भट्ट, को चिफ एडभाइजर उमंग देवकोटा र लायन प्रकाश आत्रेयको पहलमा क्लबका सदस्यहरुबाट संकलित सहयोग हस्तान्तरण गरिएको हो । संकलित सहयोग सामाग्रीको ढुवानी सौजन्य क्लवका पूर्व अध्यक्ष प्रमेश सिंह क्षेत्रीले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै