७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022


बुटवल । सामाजिक क्रियाकलापहरुमा अग्रसर रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटवल डाउनटाउनले आफ्नो नियमित बैठक सम्प्नन गरेको छ । भिडियो कन्फेरेन्स मार्फत क्लबले बैठक सम्प्नन हो।

माहामारिको रूपमा फैलिएको कोरोना भाइरस बिरुद्ध नेपाल सरकारले गरेको लक डाउनलाई पुर्ण समर्थन सहित यस विषम परिस्थितिमा समाजमा आफ्नो उत्तरदायित्व कसरी निभाउन सकिन्छ भन्ने विषयमा छलफल गरिएको क्लबका अध्यक्ष मधु भट्टराईले जानकारी दिए। जस अनुसार राेटरि र राेट्याकट मिलेर आन्तरिक रूपमा रकम ब्यबस्थापन गरेर आवश्यक निकायमा सहयोग गर्ने क्लबका पुर्ब अध्यक्ष जीवन अधिकारीले बताए । दैनिकी मजदुरि गर्ने मजदुर लगाएत खान लाउन नपुग्नेलाई आवश्यक निकायसंग समन्वय गरि सहयोग गरिने सचिव सौरभ भुसालले बताए ।

क्लबले आज आफू मातहतका सबै सदस्यले आफ्नो घरमा राती बिश्व शान्ति र काेराेना राेग बिरुद्ध सचेतनाको लगि मैनबति घरमा बालेर काेराेना राेगबाट मृत्यु भएका प्रति क्यान्डिल बाली श्रद्धाञ्जली व्यक्त गर्ने भएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले