२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

बुटवल । त्रियाशिल नेपाली युवा समाजले सोमबार मणिग्राममा कोरोना भाइरस (कोभिड-१९ )बाट कसरी बच्न सकिन्छ, भन्ने विषयमा सडकमा हिड्ने पैदल यात्रु तथा सवारी साधनको माध्यमबाट यात्रा गर्ने यात्रुका साथै चालक र सह-चालकलाई प्रशिक्षण दिइएको थियो ।

कार्यक्रममा युवा समाजले यात्रु तथा चालक, सह-चालकलाई गरी एक हजार भन्दा बढी माक्स तथा सेनिटाइजर वितरण गरेको थियो । युवा समाजका अध्यक्ष रोशन खनालले विश्व भरी फैलिएको कोरोना भाइसर नेपालमा रोक्नको लागि आम नागरिकलाई सचेत गराउनका लागि केही मात्रामा भएनि सहयोग पुग्छ भनेर कार्यक्रम गरिएको बताए । साथै उनले संस्था सामाजिक तथा मानविय कार्य गर्नका लागि नै स्थापना गरिएको बताए ।

कार्यक्रममा संस्थाका सचिव पुुुजन भुुसालले सहजिकरण गरेका थिए । भने कार्यक्रमको महत्व र आवश्यकताका बारेमा उपाध्यक्ष पुुुजा रानाले प्रकाश पारेका थिए । साथै यस्ता कार्यक्रमले समाजमा सकारात्मक पार्ने भन्दै स्थानीय शिक्षक तुल्सीराम न्यौपाने प्रशंसा गरेका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत भरतपुरमा रेनु भन्दा विजय ४३ मतले अगाडि धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै स्वतन्त्र उम्मेदवार हमाल दिल्लीको तापक्रम ४९ डिग्री सेल्सियस, सर्वसाधारणलाई घरभित्रै बस्न अनुरोध भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाइँ र कांग्रेसका खाँणबीच कडा प्रतिष्पर्धा