५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

बुटवल । नेपालकै ठूलो चेन सुपरमार्केट भाटभटेनी सुपरमार्केटले सरकारले घोषणा गरेको ‘कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रण कोष’मा एक करोड रुपैया सहयोग गर्ने भएको छ । विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) ले विश्व नै त्रासमा भएको समयमा आइतबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रण कोष बनाउने निर्णय गरेको थियो । सोही कोषमा भाटभटेनी सुपरमार्केटले पनि एक करोड रुपैयाँ जम्मा गर्ने घोषणा गरेको हो ।

भाटभटेनी सुपरमार्केटसका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक मिनबहादुर गुरुङले कोरोना संक्रमणको त्रासले मुलुक अप्ठेरोमा परेका बेला सरकार र नागरिकलाई सहयोग गर्नु आफ्नो दायित्व भएको बताउँदै उक्त कोषमा एक करोड जम्मा गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेको भाटभटेनी सुपरमार्केटसा अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशकमिनबहादुर गुरुङले ग्लोबल आवाजलाई बताए । उनले भने ‘देशमा अहिले कोरोना संक्रमणको त्रास छ । एउटा जिम्मेवार व्यवसायीको तर्फबाट पहिलो प्राथमिकतामा यथावत मूल्यमै सामान उपलब्ध गराएर कालोबजारीको मर्काबाट उपभोक्तालाई राहत दिलउाने प्रयास गर्यौ । अर्को मुलुक अप्ठ्यारोमा परेको बेला सरकारले स्थापना गरेको कोषबाट सरकारमार्फत नेपाली दाजुभाई दिदी बहिनीलाई सहयोग गर्ने हाम्रो सानो प्रयास हो ।’

व्यवसायमा ख्याती कमाएको भाटभटेनीले विभिन्न सामाजिक क्षेत्रमा पनि उल्लेख्य सहयोग तथा कामहरु गर्दै आएको छ । नेपालकै ठूलो सरकारी टिचिङ अस्पताल महाराजगञ्ज टिचिङ अस्पतालमा यस अघिनै अत्याधुनिक आकस्मिक भवन निर्माण गरिसकेको भाटभटेनीले सोही भवनलाई करोडौं लगानीमा थप संरचना सहित बिस्तार गर्ने लागेको समेत सुपर मार्केटका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक गुरुङले बताए । उनले भाटभटेनीले भूकम्पका बेलामा जस्तै ग्राहकहरुका लागि कोरोना संक्रमणका बेला पनि उपभोग्य सामग्रीको कमी हुन नदिने प्रतिबद्धता अनुसार सामान उपलब्ध गराइरहेको बताउँदै भाटभटेनीमा १० महिनाको लागि सम्पूर्ण प्रकारका खाद्यान्न उपलब्ध रहेको जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु तीन दिन मनाइने गणतन्त्र दिवस …जहाँ एमालेले लालकिल्ला जोगायो धरानमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङ १४० मतले अगाडि कोभिड महामारीमा मानवीय उद्धारमा खटियो, गर्व लाग्छ: मेयर भुसाल कुटपिटबाट एक जनाको मृत्यु