६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

बुटवल । आजदेखि लामो दूरीका यात्रुबाहक सवारीसाधनमा रोक लगाइएको छ। सरकारले घोषणाअनुसार आजदेखि चैत २१ गतेसम्म लामो दूरीका यात्रुबाहक सवारीसाधन चल्न रोक लगाइएको हो। जसका कारण यातायात सेवाहरु प्रभावित भएका छन्।

लामो दूरीका सवारीसाधन नचलेपछि प्रमुख राजमार्गहरु पनि खाली खाली देखिएका छन्। बुटवलबाट छुट्ने लामो दुरीका सवारी साधन भने चलेका छैन् । जिल्ला चल्ने सवारी साधन र नगर बस भने चलेका छन् । सरकारले घोषणा गरेअनुसार छोटो दूरीका लागि सार्वजनिक र निजी दुबै सवारीसाधन चल्न पाउनेछन्। छोटो दूरी भन्नाले जिल्लाभरि वा बढीमा जोडिएको जिल्लासम्म यात्रा गर्न पाउने यातायात व्यवस्था विभागले जानकारी दिएको छ। त्यस्तै मालबाहक सवारीसाधन, खानेपानी ढुवानी गर्ने सवारीसाधन, दैनिक उपभोग्य सामग्री बोक्ने सवारी साधन, फोहोर बोक्ने सवारी साधन, पेट्रोलियम पदार्थ ढुवानी गर्ने सवारी साधन भने लामो वा छोटो दूरी दुवैमा चल्ने बताइएको छ।

कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्‍न प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गत शुक्रबार देशबासीका नाममा सम्बोधन गर्दै चैत १० गतेदेखि २१ गतेसम्म लामो दूरीका यातायात चल्न नदिने निर्देशन दिएका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्थानीय वायुको प्रभाव, आज देशका धेरै क्षेत्रमा वर्षाको सम्भावना तिलोत्तमामा मतान्तर बढाउँदै चापागाईं, उप मेयरमा चौधरी ३ हजार मतले अघि काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो