७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । अत्यावश्यक सेवा बाहेकका अन्य सबै सेवाहरु आजबाट आगामी चैत २१ गतेसम्मको लागि बन्द गरिने भएको छ । कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्न र बचाउन सरकारले केही अत्यावश्यक सेवा बाहेकका सबै सेवाहरु बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो ।

Advertisement

आजबाट नेपाल भित्रिने सबै अन्तर्राष्ट्रिय हवाई उडानहरु आगामी चैत १८ गतेसम्मको लागि स्थगित गरिएको छ । यस्तै भोलि चैत १० देखि केही अवधिका लागि नेपालभर चल्ने सबै प्रकारका लामो दूरीका यात्रुवाहक सवारी साधनहरू सञ्चालनमा समेत रोक लगाइएको छ । तर, केही अत्यावश्यक सेवा भने यसबीचमा पनि बन्द नहुने बताइएकाे छ ।

कोभिड-१९ को महामारीका बेला पनि टेलिफोन तथा इन्टरनेट सेवा,अस्पताल तथा स्वास्थ्य सेवा,होटल तथा रेष्टुराँ,पेट्रोलियम पदार्थको विक्री वितरण तथा ढुवानी, औषधि पसल, फोहोरमैला उठाउने काम र बैंक, बीमा कम्पनी तथा विद्युत सेवाहरु भने नियमित सञ्चालन हुनेछन् ।

यस्तै खानेपानीको विक्रीवितरण,दाल, चामल लगायतका दैनिक उपभोग्य सामग्रीको विक्रीवितरण, हुलाक सेवा, सञ्चारमाध्यम, मौसम पूर्वानुमान, बाढी पूर्वानुमान तथा पूर्वसूचना सेवा,आन्तरिक तथा सुरक्षा कार्यसँग सम्बन्धित सेवा र प्रिन्ट वा सरकारी छापाखानासँग सम्बन्धी सेवा पनि सञ्चालनमा रहनेछन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले निर्वाचनमा फूलमाला बिक्री बढ्यो