ताजा अपडेट »

चेन्नइ एक्सप्रेसलाइ पछि पार्दै डंकी बन्यो शाहरूखको सबैभन्दा बढी कमाउने तेस्रो फिल्म

मंगलबार, २४ पुस २०८०, ०८ : १८
92 Shares

मुम्बई । शाहरुख खान अभिनित फिल्म ‘डंकी’ ले बक्स अफिसमा धुम मच्चाइरहेको छ । फिल्मले दिनहुँ करोडौंको व्यापार गर्दै इतिहास रचिरहेको छ । फिल्मले १८ दिनको कलेक्सनका साथ घरेलु बक्स अफिसमा २०० करोडभन्दा बढीको व्यापार गरिसकेको छ भने  ‘डंकी’ ले पनि विश्वभर उत्कृष्ट व्यापार गरिरहेको छ । फिल्मले अब ४५० को अंक नजिक पुगेको छ ।

फिल्मको प्रोडक्सन हाउस रेड चिलीज इन्टरटेनमेन्टले इन्स्टाग्राममा पोस्ट सेयर गर्दै   ‘डंकी’ को १८ दिने विश्वव्यापी संग्रह सार्वजनिक गरेको छ । फिल्मले विश्वभर ४४४.४४ करोड कमाएको छ । तपाईलाई बताउन दिनुहोस् कि ‘डंकी’ ले शाहरुख खानको अहिलेसम्मको सबैभन्दा धेरै कमाउने तेस्रो फिल्मको रेकर्ड बनाउन सफल भएको छ। शाहरुख खानको फिल्म   ‘डंकी’ डिसेम्बर २१, २०२३ मा सिनेमाघरमा रिलिज भएको थियो।  ‘सालार’ रिलिजको अघिल्लो दिन अर्थात २१ डिसेम्बर २०२३ मा ‘डंकी’ रिलिज भएको थियो ।  ‘सलार’ जस्तो ठूलो फिल्म पर्दामा आए पनि किंग खानको फिल्मले बक्स अफिसमा धेरै कीर्तिमान बनायो । यो फिल्मले शाहरुख खानको ब्लकबस्टर हिट  ‘चेन्नई एक्सप्रेस’लाई पनि हराउन सफल भएको छ ।

राजकुमार हिरानीको निर्देशनमा बनेको   ‘डंकी’ एक इमोशनल ड्रामा फिल्म हो । यो फिल्म मार्फत शाहरुख खान र राजकुमार हिरानी पहिलो पटक एकसाथ काम गरेका हुन । शाहरुख खान अभिनित यो फिल्मले विदेश जाने सपना देख्ने चार साथीको कथा बताउँछ। भिसा र राहदानी नपाए पछि उनीहरु गोप्य बाटो हुँदै विदेश जान्छन् । फिल्ममा किंग खान बाहेक तापसी पन्नु मुख्य भूमिकामा छिन् । विक्की कौशल र बोमन इरानीको पनि विशेष भूमिका छ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।