१८ मंसिर २०८०, सोमबार

Dec 4, 2023

तिलोत्तमा । कानुङ बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड, रुपन्देहीले भलवारी संकलन केन्द्रमा रहेका आफ्ना शेयर सदस्यहरुका लागि आधारभूत सहकारी शिक्षा बारे जानकारी गराएको छ । सहकारीले बुधवार, भलवारीमा एक कार्यक्रमका बीच सहकारी शिक्षा बारे तालिम सम्पन्न गरेको हो ।

तालिममा सहकारीको आर्थिक तथा सामाजिक गतिविधि,सहकारीका नीति, नियम, सिद्धान्त र सहकारीको वर्तमान अवस्थाका सन्दर्भमा सहकारी अभियन्ता दलबहादुर गुरुङ र कानुङ सहकारी संस्थाकी कार्यालय प्रमुख कुसुम पुन,थापाले सहजीकरण गरेका थिए । समापन कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि एवम् भलवारी मगर समाजका अध्यक्ष टीकाराम पुनले सहकारी हामी सबैको आर्थिक उत्थानका लागि खोलिएको हुँदा कानुङ सहकारी लोकप्रिय बन्दै गएको उल्लेख गर्दै तालिम प्रभावकारी र उपयुक्त रहेको बताए । सहभागीका जिज्ञासाहरुलाई संस्थाका अध्यक्ष टोपबहादुर थापाले मेटाएका थिए । यस केन्द्रमा तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ७ देखि १७ सम्मका करिव तीन सय शेयर सदस्यहरु रहेका छन् ।

सहभागीहरुका तर्फबाट सहकारीका शेयर सदस्य सीता काउचाले आफ्नो सहकारीको आर्थिक तथा सामाजिक ऐना हेर्न पाएको बताउँदै तालिम प्रभावकारी भएको बताइन् । भलवारी संकलन तथा व्यवस्थापन केन्द्रका सदस्य होमबहादुर रानाको स्वागत,कुसुम पुनको सञ्चालन र गिरिप्रसाद रानाको अध्यक्षतामा तालिम समापन कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

व्यवस्था उल्टाएर दलित समुदायको अधिकार कुण्ठिन गर्न खोजिँदै छ : माओवादी नेता बराल पाल्पाको तिनाउ मावीको हीरक महाेत्सवका अवसरमा विभिन्न प्रतियाेगिता भैरहवाको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा उडानलाई नियमित गराउन काठमाडौंमा दबाब नेप्से घट्ने क्रम जारी बुटवलका ४१ विद्यार्थीहरुलाई ईन्द्रज्योती विश्वकर्मा कल्याणले दियो छात्रवृत्ति हुम्ला, मुस्ताङ र कालीकोटमा हिमपात : जनजीवन कष्टकर तेलंगानामा दुर्घटनाग्रस्त भारतीय वायुसेनाको ट्रेनर विमानका चालक दलका दुवै सदस्यको मृत्यु कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेशको निर्णयः निर्वाचन पूर्व कुनै पनि गठबन्धन नगर्ने कोप–२८ : चर्चा हिमालका मुद्दाको, नेतृत्व नेपालको दुबई–नेपाल हुँदै दिल्ली पुगेर बेचिएकी उज्बेक युवती अफरोजाको दर्दनाक कथा गठबन्धन : सबैभन्दा ठूलो दल जटायु रेष्टुराँ सञ्चालनले बढ्यो गिद्धको सङ्ख्या एनआईसी एशियामा अब सम्पूर्ण प्रकारका कर्जाको अधिकतम प्रिमियम दर ३ प्रतिशत लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मधुमेहका बिरामीका लागि छुट्टै क्लिनिक एमालेको संकल्प यात्रा : आज सुर्खेतमा आमसभा हुँदै नेकपा एसको सचिवालय बैठक बस्दै एनएसएल : आज झापा र काठमाडौं भिड्दै उपप्रधानमन्त्री खड्का घाना प्रस्थान कांग्रेस लुम्बिनीको प्रदेश सम्मेलन : संघिय व्यवस्था अनुसार तहगत संरचनालाई पूर्ण रुपमा जिम्मेवारी प्रदान गर्न माग मङ्सिर २० केपि ओलि गुल्मीको वामिटक्सार आउने