११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

बुटवल । लुम्बिनी युवा सम्मेलन–२०८० विहिबारदेखि रुपन्देहीमा सुरु भएको छ । प्रदेश स्तरीय किशोर किशारीको आयोजना भएको सम्मेलन शनिबारसम्म चल्ने छ । सम्मेलनको लुम्बिनी प्रदेशका योजना आयोगका उपाध्यक्ष डा. नहकुल केसीले एक समारोहका बीच उद्घाटन गरेका छन् ।

Advertisement

कार्यक्रममा बोल्दै योजना आयोगका उपाध्यक्ष केसीले अहिलेको युग प्रविधि र सुचनाको युग भएकाले समुदाय स्तरमा किशोर किशोरी तथा युवा युवतीहरुको संजाल बन्नु सकारात्मक रहेको बताए । साथै प्रदेशस्तरमा क्रियाशिल प्रदेश किशोर किशारी तथा युवा संजालको संस्थागत विकास, क्षमता विकास गर्नका लागि प्रदेश योजना आयोग विभिन्न योजनाका माध्यमबाट आवश्यक सहयोग गर्ने बताए ।

यस्तै युवा परिषदु लुम्बिनी प्रदेशका उपाध्यक्ष गोविन्द्र बहादुर खत्रीले यस प्रकारका संजालको माध्यमबाट समाजमा आमुल परिर्वतन गर्न सकिने भएकाले राज्यले सहयोग गर्न कुनै कन्जुसाई गर्न नहुने बताए ।

सम्मेलनको पहिलो दिनको पहिलो सत्रमा प्रदेश योजना आयोगका उपाध्यक्ष केसी र किशोरकिशोरी तथा युवाहरुसँग अन्तरक्रिया भएको थियो । जसको सहजिकरण कान्तिपुर राष्ट्रिय दैनिकका लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख दिपेन्द्र बडुवालले गरेका थिए ।

३ दिनसम्म चल्ने सम्मेलनमा लुम्बिनी प्रदेश भित्रका विभिन्न पालिका प्रमुख तथा संघ संस्थाका प्रतिनिधिहरु र किशोर किशोरीहरु ीवचमा विभिन्न अन्तरक्रियाका कार्यक्रम हुने छन्

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा