११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

पुस २३,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । पत्रकार श्यामलाल पोखरेललाई मातृशोक परेको छ । नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीका सदस्य तथा पार्षद पोखरेलका ६५ बर्षिय माता पद्म कुमारी पोखरेलको तिलोत्तमा शंकरनगरमा बुधबार बिहान निधन भएको हो । लामो समयदेखि क्यान्सर रोगबाट ग्रसित माताको निधनप्रति नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीले शोक वक्तब्य जारी गर्दै दुःख व्यक्त गरेको छ ।

महासंघ रुपन्देहीका अध्यक्ष यानेन्द्र जिसिले एक वक्तव्य जारी गरि पत्रकार पोखरेललाई परेको मातृ शोकप्रति दुःख व्यक्त गर्दै शोकाकुल परिवारजनप्रति समवेदना प्रकट गरिएको छ । झिमरुक ३ बेओरे स्थायी निवासि स्व. पोखरेलको प्यूठानमै अन्तिम दाहसंस्कार गरिने परिवारजनले बताएका छन् ।

महासंघले पत्रकार पाखरेल निवास तिलोत्तमा शंकरनगरमा मौन धारणा गर्दै समवेदना समेत दिएको थियो । प्रगतिशील पत्रकार संघ नेपल रुपन्देहीका अध्यक्ष समेत रहेका पत्रकार पोखरेल माताको निधनप्रति विभिन्न संघसंस्थाले समेत वक्तब्य जारी गर्दै दुःख व्यक्त गरेका छन ।

विज्ञप्ती :

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा