११ चैत्र २०७९, शनिबार

Mar 25, 2023

बुटवल । मिलीजुली बचत तथा ऋण सहकारी तिनाउ पाल्पाले आफ्ना नयाँ सदस्यहरुका लागि बिहिवार दाेभानमा एक दिवसीय सहकारी शिक्षा दिएकाे छ । मिलीजुली सहकारी गठनकाे उद्देश्य, सहकारीका सिद्धान्त, मूल्यमान्यता, नीति नियम र आर्थिक रुपमा सहकारीले समाजमा पारेकाे प्रभाव सम्बन्धि विषयमा सहकारी अभियन्ता दलबहादुर गुरुङले सहजीकरण गरेका थिए ।

उनले सहकारीमा गरिने बचत र कर्जाका नियमका साथै कर्जा लिदा आवश्यक कागजातका बारेमा समेत प्रष्ट पारेका थिए  । साे सहकारी शिक्षा कार्यक्रममा उक्त सहकारीका अध्यक्ष रवीन्द्र पाैडेलले आफ्नाे सहकारी सहकारीकाे मूल्यमान्यता र सिद्धान्तमा रहेर सञ्चालन रहेकाे, सदस्यहरुकाे आवश्यकतालाई आधार मानेर उद्यमशीलतामा जाेड दिन थालेकाे र सदस्यहरुले आफ्नाे सहकारीका प्रगतिका बारेमा सदैव चिन्तन गर्न अनुराेध गरेका थिए । सहकारी शिक्षाले आफूहरुलाई आफ्नाे सहकारीका बारेमा छर्लङ्ग भएकाे र आगामी दिनमा समेत गरिखाने शिक्षामा जाेड दिन सहभागीकातर्फबाट दिनेश जीसीले अनुराेध गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले अध्यक्ष ओलीले गरे लुम्बिनी भ्रमण २२ औं तिलोत्तमा गोल्डकपको उपाधि मनाङ मस्याङदीले जित्यो कांग्रेसलाई मजबुत बनाउन लागिपरेको छु : महामन्त्री थापा युवा र खेलाडीलाई सबैभन्दा बढी महत्व दिएको छु : प्रधानमन्त्री मुलुकको आर्थिक अवस्था आधा शताब्दी यताकै कमजोर स्थितीमा : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल आर्थिक मन्दीका कारण सुनसान बाँके बजार लागुऔषध बोकेर बुटवलदेखि पाल्पातर्फ जाँदै गरेका दुई युवा पक्राउ तिनाउमा नि:शुल्क स्वास्थ्य शिविर (फोटोफिचर) एक आपसमा ट्रक ठोक्किदा तीनको मृत्यु कोशी प्रदेश नामाकरण विवाद चैत ५ को घटनाबारे छानविन गर्न समिति गठन गर्ने मिथिलामा वासन्ती छठ पर्व सुरु नदी किनारका अनधिकृत संरचना हटाउन काठमाडौं महानगरको ७ दिने अल्टिमेटम एनआईसी एशिया बैंकको कार्ड सेवा दुई दिनसम्म बन्द हुने उत्तर कोरियाद्वारा पानीभित्र आणविक आक्रमण गर्ने ड्रोन परीक्षण फिफा बरियतामा सुधारः महिला फुटबल तीन अंक उक्लिदै सयौं स्थानमा प्रहरी महानिरिक्षक सिंहसहित एकैपटक नौं उच्च प्रहरी अधिकारीको अवकासमा स्मार्ट कृषि कार्यक्रम : अनुदानका नाममा कृषकलाई ऋणको भारी ! गुल्मीको बिश्व हिन्दु महासंघ अध्यक्षमा पुनः भुसाल भैरहवामा पहिलो पटक ईण्डो-नेपाल बक्सिङ्ग, तीन नेपाली बक्सर भिड्दै व्यवसायीको सफलताले मात्र सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल बनाउन सहयोग पुग्छ: मुख्यमन्त्री अधिकारी