१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

गुल्मी । गुल्मीका शेषकान्त सापकोटाको पोर्चुगलमा निधन भएको छ । मुसिकोट नगरपालिका-९ अर्लाङ्गकोट घर भई बिगत ३ महिनादेखि पोर्चुगलमा काम गर्दै आएका ४५ वर्षीय सापकोटाको गत बुधबार उपचारको क्रममा लिस्वन स्थित साओजस हस्पिटलमा निधन भएको हो ।

उनको शव व्यवस्थापनको लागि आर्थिक समस्या भएपछि रकम जुटाउन सम्पूर्ण पोर्चुगलमा बस्दै आएका नेपाली समक्ष गुल्मी सेवा समाज पोर्तुगलले आव्हान गरेको छ । सहयोग रकम पठाउने बैंक खाता PT50 0033 0000 4548 4412 3970 5SWIFT: BCOMPTPL MB Way 920342168  (ac holder Amrit rijal ) रहेको जानकारी दिइएको छ । गुल्मी सेवा समाजका क्रियाशील सदस्य अमृत रिजालका अनुसार शेषकान्त सापकोटा भर्खर पोर्चुगलमा आएका थिए । पोर्चुगलमा नेपालीहरुको मृत्युको घटना बढ्दै गएको भन्दै उनले पोर्चुगल आउनु पूर्व सबै प्रक्रिया पूरा गरेर तथा सबै कुरा बुझेर मात्रै आउन सुझाब दिए। दुई हप्ता अगाडि गुल्मी मुसिकोट कै बाबुराम घिमिरेले पोर्चुगलमा आत्महत्या गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गृहमन्त्री पदले सत्तासाझेरमा खटपट : रविको प्रस्तावमा सकारात्मक देखिएनन् प्रधानमन्त्री अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ