१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । रूपन्देहीको तिलोत्तमा ५ स्थित शान्ति नमुना मावि मणिग्राममा सोमबार विविध कार्यक्रम सम्पन्न भएका छन् । ६४ औँ वार्षिकोत्सवको अवसरमा सप्ताहव्यापी कार्यक्रमअन्तर्गत सोमबार हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता , रक्तदान र फुड फेस्टिबल सम्पन्न भएका हुन् । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि तिलोत्तमा नगरपालिकाका प्रमुख रामकृष्ण खाँणले यसता कार्यक्रमले विद्यार्थीबिच मित्रताको भावना जगाउँदै विद्याथीमा उर्जा थप्ने काम गरेको बताए ।

Advertisement

नगर प्रमुख खाँडले सामुदायिक र संस्थागत विद्यालय एकै सिक्काको दुई पाटा भएको बताउँदै नगरले कहिले पनि यी दुईबिच भेदभाव नगरेको दावी गरे । उनले भौतिक विकासलाई मात्रै विकास मान्न नहुने भन्दै त्यसका लागि मानवीय विकासको जरूरी भएकोले मानवीय विकासतर्फ अग्रसर भएकोमा जोड दिए ।

यस्तै पूर्व जिल्ला शिक्षा अधिकारी टेक बहादुर थापाले हरेक कुरामा विद्यार्थीहरूलाई अग्रसर गराउनु विद्यालय र अविभावकको दायित्व भएको बताए ।सोमबार विद्यालयमा सम्पन्न रक्तदान कार्यक्रममा ३० युनिट रगत संकलन भएको कार्यक्रम संयोजक विष्णुप्रसाद अर्यालले जानकारी दिएका छन् । युवा रेडक्रस सर्कल शान्ति नमुना माविको अयोजनामा भएको सो कार्यक्रममा रक्त सञ्चार केन्द्र बुटवलको प्राविधिक सहयोग रहेको थियो ।

यस्तै जिल्ला स्तरिय हाजिरीजवाफ प्रतियोगितामा रामापुर मावि प्रथम , बुद्ध पब्लिक स्कुल दोश्रो , ग्रिन प्लाण्ड तेश्रो र प्यारामाउण्ट स्कुल चौथो भएको विद्यालयले जानकारी दिएको छ । प्रथम, दोश्रो, तेश्रो र चोथो हुनेले क्रमशः १०,७, ५ र ३ हजार नगद पुरस्कार सहित ट्रफी, प्रमाणपत्र प्राप्त गर्नेछन ।

त्यस्तै फुड फेस्टिबलमा कक्षा आठ , नौ , कक्षा एघार , बाह्र र डिप्लोमा होटल म्यानेजमेन्टका विद्यार्थीहरू सहभागी भएका थिए । फुड फेस्टिबलमा विद्यार्थीहरूले आवश्यक सामग्रीहरूको व्यवस्थापन आँफै गरेको कार्यक्रम संयोजक सुशिला पाण्डेले जानकारी दिइन् ।

फुड फेस्टिबलमा विद्यार्थीहरूले पास्ता , मम , फुल्की , चटपट , सेलरोटी , अचार , ढिकरी , मन्चुरियन , पकौडालगायतका परिकार बनाएका थिए ।सहभागी समुहमध्यबाट कक्षा अाठ एफ सेक्सन उत्कृष्ट भएकाे छ भने एघार , बाह्र र डिप्लोमा समुहमध्यबाट डिप्लोमा समूह उत्कृष्ट भएकाे संयाेजक सुशिला पाण्डेले जानकारी दिइन्

विद्यालयका प्रधानाध्यापक कूल प्रसाद लामिछानेको   अध्यक्षता रहेकाे कार्यक्रमकाे सञ्चालन शिक्षिका रजनी केशीले गरेकी थिइन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति