१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

भैरहवा । रुपन्देही क्रिकेट संघको आयोजनामा भैरहवामा जारी स्वर्गीय शेरबहादुर सेन्चुरी मेमोरियल अन्तर-विद्यालय स्तरीय टी-२० क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तरगत मंगलबारको खेलमा काशी नोबल एकेडेमी भैरहवा र शान्ति नमूना मावि मणिग्राम विजयी भएका छन् । काशी नोबलले नव ज्योति इङ्गलिस बोर्डिङ स्कूल मणिग्रामलाई ५ विकेट र शान्ति नमूनाले देवदह बुद्ध माविलाई ५६ रनले पराजित गरेको हो ।

Advertisement

भैरहवास्थित सिद्धार्थ रंगशालामा भएको पहिलो खेलमा नवज्योतिबाट १ सय २१ रनको लक्ष्य पाएकोे काशी नोबलले १८ दशमलव २ ओभरमा ५ विकेटको क्षतिमा लक्ष्य पूरा गर्दै जित निकाल्यो । उसको जितमा सोनम लामाले नटआउट ३१, सुप्रित घिमिरेले १८ र सक्षम कार्कीले १८ रनको योगदान दिए ।  बलिङमा नवज्योतिका खड्कबहादुर बस्नेतले ३ र शिव कुँवरले २ विकेट लिए ।

यसअघि टस जितेर ब्याटिङ गरेको नवज्योतिले १९ दशमलव २ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १ सय २० रन बनाएको थियो । उसका लागि शिव कुँवरले ६५ र लक्ष्मण घिमिरेले १२ रन बनाए । बलिङमा काशी नोबलका सुप्रित घिमिरेले ४, सुजन रानाभाटले ३ र संदिप रोकाले १ विकेट लिए । 

यस्तै, दोस्रो खेलमा टस जितेर ब्याटिङ गरेको शान्ति नमूनाले निर्धारित खेलमा ६ विकेटको क्षतिमा १ सय १६ रनको योगफल बनायो । उसका लागि स्वस्तिक पराजुलीले २१, सन्देश भण्डारीले २०, विवश क्षेत्रीले नटआउट १६ र सागर भण्डारीले १५ रन बनाए । बलिङमा देवदहका कृष केसीले ४, रोशन कुँवर र सुरज खड्काले समान १-१ विकेट लिए ।

जवाफी ब्याटिङ गरेको देवदह १ दशमलव ४ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै ६० रनमै समेटियो । उसका लागि आयुष ठडराईले १७ र आकाश न्यौपानेले १२ रन बनाए पनि अन्य ब्याट्रले दोहोरो अंक जोड्न सकेनन् । देवदहलाई सस्तैमा समेट्न शान्ति नमूनाका आशुतोष पाण्डेले ५, स्वस्तिक पराजुलीले २  तथा रुविन पराजुली र सागर भण्डारीले समान १-१ विकेट लिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो