१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

गुल्मी । नेकपा एमाले गुल्मीको सचिवालय बैठकले मँसिर ४ गते सम्पन्न सँघिय र प्रदेशसभा निर्वाचनको प्रारम्भिक समीक्षा गरेको छ ।

Advertisement

नेकपा एमाले गुल्मीका अध्यक्ष बालशिँह काउछाको अध्यक्षतामा सदरमुकाम तम्घास स्थित मदन आश्रित भवनमा बसेको सचिवालय बैठकले निर्वाचनमा पार्टीलाई विश्वास गरि मतदान गर्ने मतदातालाई धन्यवाद ज्ञापन गर्दै सँघिय र प्रदेशसभाका लागि विजयी हासिल गर्ने सभासद हरुलाई बधाई र सफल कार्यकालको शुभकामना व्यक्त गरेको छ ।

सचिवालय बैठकमा पालिकाक पार्टी ईन्चार्ज र अध्यक्ष हरुको तर्फबाट समिक्षात्मक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरिएको थियो भने पुस १५ गते भित्र पालिका बैठक आयोजना गरि वडास्तरिय समीक्षा बैठक गर्ने निर्देशन नेकपा एमाले गुल्मीले दिएको छ । यसै गरि २० गरे रेसुँगा नगरपालिका ,२१ गते गुल्मी दरबार २२ गते रुरुक्षेत्र ,२३ गते छत्रकोट २४ गते सत्यवति ,२५ गते चन्द्रकोट र २६ गते कालीगण्डकी गाउँपालिकामा धन्यवाद ज्ञापन कार्यक्रम आयोजना गर्ने एमाले गुल्मीले जनाएको छ ।

यसै गरि सचिवालय बैठकले पार्टीका पालिका र वडा कमिटीका रिक्त स्थान पदपूर्तिका लागि सिफारिस सहित जिल्ला कमिटीमा पठाउने निर्देशन गरिएको छ । निर्वाचनमा पार्टी प्रति घात अन्तरघात गरि पार्टीका उम्मेदवार हराउन लागि पर्ने पात्र र प्रवृत्तिको गहिरो पहिचान गरि ठोस आधार र प्रमाण भएमा कारवाहिका लागि जिल्लामा सिफारिस गर्न मातहतका कमिटीलाई निर्देशन दिईएको छ ।

सचिवालय बैठकले बिना आधार समाजिक सन्जालमा कसैको चरित्र हत्या हुने खालका अभिव्यक्ति पोष्ट नगर्न समेत कार्यकर्तालाई निर्देशन गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ