१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023


बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रमुख खेलराज पाण्डेयले सरसफाइकर्मीका परिवारलाई सीपमूलक तालिममार्फत स्वरोजगार र उद्यममा जोड्ने बताएका छन् ।

Advertisement

सरसफाईकर्मीसँगको नियमित छलफल कार्यक्रममा बोल्दै नगर प्रमुख पाण्डेयले बुटवललाई सफा र सुन्दर राख्ने काम महत्वपूर्ण भएकाले दत्तचित्त भएर लाग्न आग्रह गरे ।उनले बुटवल नगरभित्र धेरै सडकहरु निर्माणको चरणमा रहेकाले सफा राख्नका लागि विशेष चासो दिन सरसफाईकर्मीलाई आग्रह गरे।

‘बुटवललाई हामीले देशकै सफा र सुन्दर शहर बनाउने गरी काम गर्नुपर्छ, त्यसको सुरुवात तपाइँहरुबाट हुन्छ, उनले भने–तपाइँहरुले मन मष्तिस्क लगाएर नगरलाई सफा राख्नुभयो भने मात्रै हामी उत्कृष्ट बन्न सक्छौं, त्यसमा तपाइँहरुलाई पनि गर्व हुनेछ ।’ उनले मुख्य सडक, सार्वजनिक स्थलहरु र बसपार्क सरसफाईलाई विशेष प्राथमिकता दिन आग्रह गरे ।

उनले अबदेखि सरसफाईकर्मीको मासिक स्वास्थ्य परीक्षण गर्ने, स्वास्थ्य सुरक्षाका सामग्रीहरु उपलब्ध गराउने र शहरी स्वास्थ्य केन्द्रहरुमार्फत औषधि उपचारमा सहज बनाउने बताए ।

छलफल कार्यक्रममा सरसफाईकर्मी चिते दमाई, दीपक दमाइलगायतले बोल्दै सरसफाइका क्रममा देखिने समस्याका बारेमा बताएका थिए। कार्यक्रममा सरसफाईकर्मीहरुलाई बुट, मास्क, सेनेटाइजरलगायतका स्वास्थ्य सुरक्षाका सामग्री प्रदान गरिएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख युवराज पाण्डेले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड