१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । प्याब्सन बुटवलद्वारा आयोजित माविस्तरीय स्थलगत निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन स्कुलको कक्षा १० मा अध्ययनरत छात्र दिलिप कुँवर प्रथम भएका छन् । विद्यालयका अतिरिक्त विभाग प्रमुख कुशल बस्यालका अनुसार बुटवल उपमहानगरपालिकामा रहेका प्याब्सन आवद्ध विद्यालयका विद्यार्थीहरु सो प्रतियोगितामा सहभागिता भएका थिए ।

त्यसैगरी प्राथमिक तह चित्रकला प्रतिगोगितमा सोही विद्यालयको कक्षा ५ मा अध्ययनरत कृष्टा अर्यालले सान्त्वना स्थान पाएकी छन् । बुटवलको आवर पिसल्याण्ड एकेडेमीमा शुक्रबार भएको प्रतियोगितामा बुटवल क्षेत्रका २३ विद्यालय सहभागिता रहेको कार्यक्रम संयोजक शिवहरि भट्टराईले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड