१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

गुल्मी । नेपाली कांग्रेसका नेता तथा गुल्मी क्षेत्र नम्वर १ का सांसद डाक्टर चन्द्र भण्डारीले ईच्छा शक्ति भएमा उमेरले फरक नपार्ने तर उमेर ढल्केका र शारीरिक रुपमा अशक्त भएका नेताहरुको नेतृत्वबाट वर्तमानमा देखिएका चूनौतीको समाधान हुन नसक्ने धारणा राखेका छन् ।

Advertisement

शुक्रवार गुल्मीको सदरमुकाम तम्घासमा पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा गुल्मी क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधिसभामा नव निर्वाचित सांसद भण्डारीले वर्तमान पार्टीका कतिपय नेताहरुको उमेर ढल्केसँगै शारीरिरक रुपले अशक्त भएकाले चूनौतीको समाधान गर्न नसक्ने धारणा राखेका हुन् । वर्तमान समस्यालाई समाधान गर्नका लागि युवाहरुको जोश र जाँगरबाट समस्याहरु समाधान हुन सक्ने भन्दै युवा नेताहरुको नेतृत्व आउनुपर्नेमा उनको जोड थियो ।

सरकारको नेतृत्व कसले गर्ने भन्ने बारे पार्टीभित्र र गठबन्धन भित्र बसेर सहमति गरेर अघि बढ्ने बताए। पार्टीभित्र र गठबन्धन भित्र झगडा र आन्तरिक किचलो नहुने गरी सहमतिमै सरकार गठन हुने उनको दाबी छ । जिल्लामा आफूले २०७० सालमा सुरु गरेका सबै विकास निर्माण अधुरै राखिएकोले त्यसलाई पुरा गर्ने तथा नयाँ विकास निर्माणका कामहरुलाई पूरा गरी जिल्लालाई नमुना बनाउने उनको उद्घोष थियो ।

उनले आफूलाई जिताउन सहयोग गर्ने जिल्लाका सबै पत्रकारहरुलाई धन्यवाद समेत दिए । त्यस्तै सोही क्षेत्र प्रदेश २ बाट विजयी प्रदेश सांसद धनेन्द्र कार्कीले पनि सबै सञ्चारमाध्यम र सञ्चारकर्मीहरुलाई धन्यवाद दिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड