१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

गुल्मी । केही नेताहरूले अरु कसैले गरेकाे कामलाई पनि मैले गरेकाे भन्दै सामाजिक सन्जालका वालहरु रँगाउछन तर छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेले गाउँपालिका भित्र धेरै काम गरेपनि यसरी गरिएका कामहरूलाई राजनैतिक रँग दिँदै अतिरन्जित रुपमा प्रचारप्रसार नगर्न आग्रह गरेका छन ।
छत्रकोट गाउँपालिकाको वडा नं. ४ पिपलनेटा देखि घडेरीटोल सम्म मोटरबाटो कालोपत्रे गर्न सुरूवात कार्यक्रममा बाेल्दै उनले विकासका कामहरुमा राजनीतिक पुर्वाग्रह राखेर विकासका उपलब्धिहरुलाई भ्रम सिर्जना गर्दै अतिरन्जित हल्ला नगर्न सल्लाह दिए ।

Advertisement

बुधबार एक कार्यक्रमका बिच गाउँपालिका अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेयले कालोपत्रे कार्यकाे शुभारम्भ गरे । लुम्बिनी प्रदेश र गाउँपालिकाको संयुक्त लगानिमा १३ सय मिटर बाटो करिब २ करोड ३ लाख रूपैयाको लागतमा आगामी असार मसान्त सम्ममा सम्पन्न हुने गरि काम सुरू गरिएको हाे ।

सुभारम्भ कार्यक्रममा बोल्दै पालिका अध्यक्ष पाण्डेयले पिपलनेटा दौघा,बिरबास कोलधरी र भेडुवा सिस्ने मोटरबाटो स्तरउन्नती गरि कालोपत्रे गर्ने लगायतका विभिन्न पूर्वाधारका काम र स्थानियसंग जोडिएका अन्य काममा चालू ६ महिनामा उल्लेख्य काम भएको दाबी गर्नु गरे ।

उनले नवनिर्वाचित प्रदेश र संघका जनप्रतिनिधि सबैका प्रतिनिधि भएकोले रचनात्मक सहयोग अपेक्षा राखेको बताए ।
कार्यक्रमको सहजिकरण योजना अधिकृत हरि टण्डनले गरेका थिए । योसंगै छत्रकोट गाउँपलिकामा तानसेन तम्घास मुख्य सडक बाहेक शाखा मोटर बाटो कालोपत्र गर्न लागिएको दोस्रो बाटो हो तर पहिलो भेडुवा हुँगा मोटर बाटो कालोपत्रेको काम निर्माण ब्यवसायीका लापरबाहीका कारण अलपत्र छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो