१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालयले ठेक्का अलपत्र पार्ने १२ ठेकेदार कम्पनीहरूलाई कालोसूचीमा राखेको छ । मंगलबार कार्यालयले कालोसूचीमा राख्ने निर्णय गरेको थियो ।

 तर, देशैभर समयमा काम सम्पन्न नगर्ने तथा गुणस्तरिय काम नगर्ने १२ ठेकेदार कम्पनीहरुलाई कालो सूचीमा राखिएपनि बुटवल बेलहिया सडकको बुटवल चिडियाखोला खण्ड अलपत्र पार्ने र नेपालगन्ज गुलरिया चारलेन सडक अन्तर्गत बाँकेको खजुरा र बर्दियाको गुलरियामा सडक अलपत्र पार्ने ठेकेदार कम्पनीलाई भने उन्मुक्ति दिइएको छ ।

बुटवल चौराहा चिडियाखोला खण्डको सडक अलपत्र पार्ने द कञ्चनजंघा(बिरुवा जेभी काठमाडौं र बाँकेको खजुरा र गुलरियामा ५ वर्ष देखि सडकको बेहाल बनाउने गजुरमुखी निर्माण सेवालाई उन्मुक्ति दिँदै सडक विभागले अन्य १२ ठेकेदार कम्पनीलाई कालो सूचीमा राखेको हो । यी दुबै ठेकेदार कम्पनीको पटक पटक म्याद सकिएपनि सडक विभागले म्याद ठप गर्ने गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लिदी पहिरोबाट विस्थापित ४१ घरधुरीले पाए जग्गाधनी पुर्जा नेतृत्वप्रति वितृष्णा कथनी र करनी बीचको अन्तरको प्रतिफल एसियन हाइड्रोपावरकाे २७ माघदेखि आईपीओ खुल्ने पालिकाबाटै सीसी क्यामेराले रोहिणीको निगरानी गृहमन्त्री पदले सत्तासाझेरमा खटपट : रविको प्रस्तावमा सकारात्मक देखिएनन् प्रधानमन्त्री अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी