१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

काठमाण्डौं । उत्तर कोरियाका सर्वोच्च नेता किम जोङ उन क्षेप्यास्त्र वैज्ञानिकहरूसँगको बैठकमा छोरी लिएर पुगेका छन् । किमले छोरीलाई उत्तराधिकारीका रूपमा प्रस्तुत गर्न खोजेको बहस हुन थालेको छ ।

सार्वजनिक गरिएकी छोरी जु ऐ कान्छी सन्तान हुन् । उनको उमेर ९ देखि १२ वर्षको बीचमा छ । अघिल्लो साता उनी आफ्ना आमा बुवा अन्य अन्य अधिकारीहरूसँग मिलेर अन्तर्महादेशीय ब्यालिस्टिक क्षेप्यास्त्र परीक्षणको अवलोकन समारोहमा देखिएकी थिइन् । 

सेतो कोट र रातो जुत्ता लगाएकी जुले पिता किमको हात समातेर हिँडेको देखिएको थियो । उनीहरूको पछाडि प्रक्षेपण वाहनमा राखिएको विशाल क्षेप्यास्त्र देखिन्थ्यो । उत्तरको सरकारी समाचार संस्था केसीएनएले जुलाई किमकी सबभन्दा प्रिय सन्तानको संज्ञा दिएको छ । 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु