१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । क्युएफएक्स बुटवलले आफ्नो तेस्रो वार्षिकत्सोवको अवसरमा टिकटमा छुट दिने भएको छ । क्युएफएक्स बुटवल ३ वर्ष पुगेको अवसरमा मंगलबार टिकटमा १०० रुपियाँ छुट र सानोे पपकर्न निःशुल्क उपलब्ध हुने म्यानेजर महेश्वर गिरीले बताए ।

‘क्युएफएक्स बुटवलले सफलतापूर्वक ३ वर्ष पार गरेको अवसरमा मंगलबारका सबै शोमा ३०० सयको टिकट २०० मा र एउटा सानो पपकर्न निःशुल्क उपलब्ध हुने छ ।’–उनले भने । क्यूएफएक्स बुटवलले ३ वर्षसम्म दर्शकको राम्रो साथ पाएको बताउँदै आग्रामी दिनमा अझै बढी दर्शकको माया पाउने विश्वास रहेको म्यानेजर गिरीले बताए ।

मंगलबार क्युएफएक्स बुटवलमा अमिताभ बच्चनको उचाई, दृश्यम २, भेडिया र नेपाली फिल्म महापुरुषको शो रहने बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड