१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022


बंगलादेशको सिलेटमा जारी महिला एसिया कप क्रिकेटमा पाकिस्तान महिला क्रिकेट टोलीले भारतलाई १३ रनले पराजित गरेको छ । खेलको अन्त्यमा भारतीय टोलीलाई १८ रन आवश्यक थियो तर भारतको टोलीले त्यसो गर्न सकेन ।

आफ्नो राम्रो ब्याटिङ लाइनअपका लागि चिनिएको भारतीय टोली सुरुदेखि नै दबाबमा थियो र नियमित अन्तरालमा विकेट झर्दै गयो। भारतलाई जितका लागि १३८ रनको लक्ष्य थियो । तर टोली १२४ रन बनाएर आउट भयो । भारतका लागि ऋचा घोषले सर्वाधिक २६ रन बनाइन् ।

पहिले ब्याटिङ गरेको पाकिस्तानले निर्धारित २० ओभरमा ६ विकेट गुमाएर १३७ रन बनाएको थियो । पाकिस्तानकी कप्तान बिस्माह मारुफले टस जितेर पहिले ब्याटिङ गर्ने निर्णय गरेकी थिइन् ।-एजेन्सी

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार