१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022

बुटवल । पाल्पाको रैनादेवी छहरा गाउँपालिका–३ गोखुङ्गामा मँगलबार जिप दुर्घटनामा परी ४ जना घाइते भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले दिएको जानकारी अनुसार मँगलबार विहिान करिब पौने १२ कजेको समयमा गोखुङ्गाको भित्री कच्चि सडकमा लु १ ज २५८३ नम्बरको जिप दुर्घटनामा परेको हो । भुवनपोखरी छचुवाबाट पञ्चबलीसहित रैनादेवी छहरा मन्दिरतर्फ गएको जिप दुर्घटनामा परेको हो ।

१६ जना सवार जिपमा ४ जना घाइते भएका छन् भने २ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ । घटना बारे जानकारी पाएलगत्तै ईलाका प्रहरी कार्यालय मुझुङबाट खटिएको प्रहरी टोली घाइतेहरुलाई थप उपचारका लागि सदरमुका तानसेनतर्फ पठाएका छन् । दुर्घटनामा परी रैनादेवी छहरा–३ का १८ वर्षीय रितिक परियार र सोही ठाउँका १७ वर्षीय सुनिल परियार गम्भीर घाइते भएका छन् । यसैगरी सोही ठाउँका जिप चालक ४० वर्षीय खगेन्द्र बहादुर कुमाल र सोही वडाको छचुवा बस्ने २१ वर्षीया सरिता कुमाल घाइते भएका छन् । उनीहरुको अवस्था मध्यम रहेको प्रहरीले जनाएको छ । गाउँको कच्चि सडकमा उकालो चढ्ने क्रममा जिप एक्कासी ब्याक हुनगई दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार