१९ मंसिर २०७९, सोमबार

Dec 5, 2022

बुटवल । तिलोत्तमा नगरपालिकाले नगरबासीका समस्या, गुनासो सुन्न र तत्काल समस्या समाधान गर्नका लागि ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ सुरु गरेको छ । हेल्लो तिलोत्तमाको तिलोत्तमाका नगरप्रमुख रामकृष्ण खाँण र उपप्रमुख जागेश्वरी चौधरीले शुक्रबार उद्घाटन गरे ।

Advertisement

नगरवासीका गुनासोहरु नगरपालिका सम्पत्ति भएकाले गुनासो सुन्न र ती गुनासोहरुलाई समाधान गर्न हेल्लो तिलोत्तमाको सुरुवात गरेको नगरप्रमुख रामकृष्णा खाँणले बताए । ‘जनताको गुनासो सुन्ने र आत्मसाथ गर्नु पर्छ । त्यो हाम्रो सम्पत्ति हो । ती जनताका गुनासोहरु विकास र समाज रुपान्तरणका लागि अघि बढ्न सकिन्छ । यसकारणले यसको स्थापना गरिएको हो ।’–उनले भने ।

यस्तै नगगर उपप्रमुख जागेश्वरी चौधरीले नगरवासीका गुनासो सुन्न र ती गुनासोलाई कार्यान्वयन गर्नका लागि यसको सुरुवात गरिएको बताइन् । नगरवासीले आफ्ना केही गुनासाहरु भए कार्यालय नआई अब आफ्नो घरबाट नै आफ्ना गुनासाहरु राख्न सक्ने उनले बताइन् ।

नगर क्षेत्र भित्रका सम्पूर्ण नगरवासीहरुले आफ्ना मनमा लागेका गुनासोहरु टोल फि नं. १६६०७१५६६६ र ०७१५५६०५९९ मा फोन गरेर अथवा नगरपालिकाको वेव साइटमा गुनासो सम्बन्धी पोर्टलबाट आफ्नो गुनासो राख्न सकिने प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नारायण अयार्यलले बताए । हेल्लो तिलोत्तमा २४ घण्टा नै सञ्चालनमा रहने छ ।

हेल्लो तिलोत्तमाको सुभारम्भ गर्दै गर्दा वडा नम्बर ३ का रामप्रसाद भण्डारीले हेल्लो तिलोत्तमामा सम्पर्क गरेर दुधमा बढी पानी मिसाउने गरेको र त्यसलाई समाधान गर्न आग्रह गरेका थिए । नगरप्रमुख खाँणले सो समस्यालाई कसरी समाधान गर्न सकिन्छ भन्नेमा छलफल गरेर समाधान गर्ने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी दीपक मनाङे नेकपा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश लैंगिक हिंसा विरुद्धको अभियान : लेडी लायन्सद्वारा विद्यार्थीलाई व्यक्तित्व बिकास तालिम तिलोत्तमा मेलाको सेल्फीजोनमा दर्शकको आकर्षण, राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको प्रस्तुती अन्तर विद्यालय टी-२० क्रिकेट : सोमबारको खेलमा होराइजन र जेसिज विजयी भैरहवामा मँगलबारदेखि १९ औं सामुहिक खेलकुद महोत्सव, १८ विद्यालय सहभागी हुँदै खुमलटारमा प्रचण्ड र गृहमन्त्री खाँणबीच भेटवार्ता सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाबाट दुई दल बाहिरिए, दुई नयाँ दल थपिँदै सत्तागठबन्धनको बैठकअघि माधव नेपाल र रघुवीर महासेठले भेटे प्रचण्ड सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलहरूको बैठक बालुवाटारमा सुरू निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघनमा शहरी विकासमन्त्री चौधरीले बुझाए २५ हजार जरिवाना सडक र धार्मिक पर्यटन प्रबर्द्धनमा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका–१ को जोड नवलपरासीमा ४५ प्रतिशतले बढ्यो धान उत्पादन दुर्घटनामा घाइते भएका माझीको मृत्यु भएपछि सडकमै शव राखेर प्रदर्शन समानुपातिकतर्फ माओवादी र रास्वपालाई बराबर सिट वुहानस्थित प्रयोगशालाका वैज्ञानिक भन्छन्–कोभिड-१९ मान्छेले नै बनाएको भाइरस हो दुईवटा किविको बोटबाट वार्षिक ८० हजार