१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022

बुटवल । बुटवलको कालिकानगरस्थित कबीर अटो मोबाइल्सले स्वदेशी उत्पादनमा जोड दिएको छ । नेपाल तथा भारतका विभिन्न ब्राण्डका टायरहरु बिक्री वितरण आएको अटो मोबाइल्सले सकेसम्म स्वदेशमै उत्पादन भएका स्कूटी,मोटर साइकल ,कार, ट्रयाक्टरका लगाएतका टायर बिक्री वितरणमा जोड दिँदै आएको बताउँदै ग्राहकलाई पनि स्वदेशी टायर प्रयोग गर्न प्रोत्साहन गरेको अटो मोबाइल्सका प्रबन्ध निर्देशक सरदार भोला सिंहले (लाटोे कबीर)ले बताए ।

Advertisement

बिहीबार पत्रकारहरुसँगको घेटघाटमा उनले नेपाली उत्पादनमा र प्रयोगमा जोड दिनका लागि स्वदेशी उत्पादनलाई विशेष प्राथमिकता दिएको उल्लेख गरे ।

टायरसँगै गाडीमा प्रयोग हुने ब्याट्रीहरुमा पनि नेपालमा उत्पादन भएका ब्राण्डमा जोड दिएको उनले बताए । विगत १० वर्षदेखि टायर, गाडीको ब्याट्री, इन्भर्टरको लगाएतका अटो मोबाइल्स सम्बन्धी सामग्रीहरु बिक्री वितरण गर्दै आएको कबीर अटो मोबाइल्सले दशैं तिहारको अवसरमा विशेष छुटसहितको अफर पनि ल्याएको प्रबन्ध निर्देशक सिंहले जनाए ।

अटो मोबाइल्सले जगदम्बा,एशिएन र जिब्रो कम्पनीका ब्याट्री शुपथ मूल्यसँगै विशेष छुटमा बिक्री गरिने बताए । उनले भने ‘हामीले दशैं,तिहारको अवसरमा विशेष छुट तथा ‘नगदमा किन्नुहोस् , सस्तोमा किन्नुहोस्’ भन्ने नारासहित टायर,ब्याट्री लगाएत सम्पूर्ण अटोमोबाइल्सका सामग्री बिक्री गर्दैछौं ।’

अटो मोबाइल्सले डेल्टा र शेर्पा ब्राण्डका टायरहरु विशेष प्राथमिकता र छुटमा बिक्री गरिरहेको जनाएको छ । नेपाली टायर खरिदमा सस्तोसँगै निःशुल्क लिक्विड निःशुल्क उपलब्ध गराउने बताउँदै अब टायर खरिदकै लागि सुनौली जना नपर्ने दावी गरे ।

अटो मोबाइल्सले हाल २ प्रदेश, लुम्बिनीका बुटवल, भैरहवा,तौलिहवा,जीतपुर चार नं.,चन्द्रौटा र गण्डकीको नारायणगढबाट बिक्री वितरण गरेको र आगामी दिनमा अन्य ५ प्रदेशका विभिन्न शहरमा सेवा विस्तार गर्ने अटो मोबाइल्सका प्रबन्ध निर्देशक सिंहले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार