१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022

परासी । पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाले आजबाट वडावाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण सुरु गरेको छ। सामाजिक सुरक्षा भत्ता प्राप्त गर्ने लाभग्राहीहरूलाई रामग्राम नगरपालिकाद्वारा वडा नं ११ बाट सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण सुरु गरेको हो।

Advertisement

रामग्राम नगरपालिकाका नगर प्रमुख धनपत यादवले वडा नं ११ का सबैभन्दा जेष्ठ नागरिक ८१ वर्षका पुजेरू थारुलाई सामाजिक सुरक्षा भत्ता प्रदान गरी समुदघाटन गरेका हुन्। रामग्राम नगरपालिकाका १८ वटै वडाहरूमा रहेका लाभग्राहीहरूलाई लाभान्वित हुने गरी जिल्ला मै उदाहरणीय कामको थालनी भएको हुनाले सम्पूर्णलाई सहकार्य का लागि हातेमालो गर्न अनुरोध गरेका छन्। रामग्राम नगरपालिका भित्र रहेका वडामा मेघा बैंक नेपाल लिमिटेड, ज्योति विकास बैङ्क र सनराईज बैङ्क लिमिटेडले सामाजिक दायित्व अन्तर्गत रामग्राम नगरपालिकाको सहकार्यमा सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण गर्ने जानकारी दिए।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख भगौती यादवले विगत पाँच वर्षदेखि यसका निम्ति गरिएको पहल आज सफल भएकोमा खुसी व्यक्त गरे। रामग्राम नगरपालिका भित्र रहेका वृद आमाबुवाको दु:खलाई मध्यनजर गरी रामग्राम नगरपालिकाकले वडा स्तरमा पुगेर सेवा प्रदान गरेकोमा धन्यवाद दिदै जिल्लामा अन्य पालिकामा समेत यस किसिमको सेवा प्रदान गर्न पहल गर्ने बताउनुभयो। यसैगरी पश्चिम नवलपरासीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्रवणकुमार पोखरेलले जेष्ठ नागरिकको दु:खलाई मध्यनजर गर्दै शान्ति सुरक्षा कायम राख्न आफू कत्तिपनि पछाडी नपर्ने हुँदा ढुक्क भएर सेवा प्रदान गर्न बैङ्क हरुलाई आग्रह गरेका हुन्।

सामाजिक सुरक्षा भत्ता प्राप्त गर्न बिभिन्न वडाबाट परासी सदरमुकाममा घामपानी नभनी दिनभर दुख भोगाइको अन्त भएकोमा सम्पूर्णलाई धन्यवाद व्यक्त गरेका छन्। रामग्राम नगरपालिका वडा नं १४ वडा अध्यक्ष धनपत यादवले अव अन्य वडामा समेत समाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण गर्ने र यसको सम्पूर्ण सुरक्षा जिम्मेवारी स्थानीय तहले बहन गर्ने हुदाँ बैंकहरूको पनि सामजिक दाइत्व भएकाले ढुक्क भएर हातेमालो गर्दै अगाडि बढ्न आग्रह गरेका छन्। कार्यक्रमलाई रामग्राम नगरपालिका वडा नं ११का वडा सचिव रमेश नेपालको सञ्चालन, रामग्राम नगरपालिका वडा नं ११का वडा अध्यक्ष धनिराम यादवले स्वागत गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार