१७ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 3, 2022


बुटवल । बुटवल उपमहानगर प्रमुख खेलराज पाण्डेले पत्रकारप्रति प्रयोग गरेको अपमानजनक शब्दले पत्रकार महासंघ, रुपन्देहीले समग्र पत्रकारप्रतिको अपमान महसुस गरेको जनाएको छ ।

Advertisement

बुधबार उपमहानगरमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा पत्रकार महासंघ,रुपन्देहीका सदस्य डि.बि.सुस्लिङले राखेको प्रश्न र जिज्ञासामा उपमहानगर प्रमुख पाण्डेले आपत्तिजनक तथा अपमानजनक शब्द प्रयोग गरेका थिए ।

महासंघ रुपन्देहीका सचिव विनोद परियारद्वारा हस्ताक्षरित प्रेस विज्ञप्तिमा सार्वजनिक पद धारण गरेको व्यक्तिबाट पत्रकारको प्रतिउत्तरमा प्रयोग गरेको शब्द अपमानजनक रहेको बताउँदै जिम्मेवार बन्न आग्रह गरेको छ ।’

सुस्लिङले समाचारका लागि प्रतिक्रिया लिँदा प्रमुखले ‘तपाइँ नेगटिभ मात्रै लेख्नुहुन्छ ।’ भन्ने प्रसङ्गसहित जिज्ञासा र सुझाव राखेका थिए । जवाफमा उपमहानगर प्रमुख पाण्डेले ‘तपाइँ के लेख्नुहुन्छ, त्यसमा तपाइँलाई लाज लाग्नुपर्ने ’ आशय व्यक्त गरेका थिए।

पत्रकार सुस्लिङ ग्लोबल आवाज अनलाइनका समाचार संयोजक हुन् । उनी डेढ दशकदेखि पत्रकारिता गर्दै आएका छन् । उनले उपमहानगरका कमी-कमजोरी र ढिलासुस्ती बारे शसक्त कलम चलाउँदै आएका छन्।

यस्तो छ महासंघको प्रेस विज्ञप्ति :

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार