१९ मंसिर २०७९, सोमबार

Dec 5, 2022

बुटवल । नेपालमा गत शुक्रबारदेखि प्रदर्शन भइसकेको नेपाली चलचित्र ‘प्रेम गीत–३’ को हिन्दी भर्सन भने भोलि सोमबार,घटस्थापनादेखि प्रर्दशन हुँदैछ । छिमेकी राष्ट्र भारतसहित विश्वमा प्रदर्शन भएको हिन्दी भर्सन नेपालमा पनि सँगै प्रदर्शन हुने भनिएपनि विविध कारणले रोकिएको थियो ।

Advertisement

सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका सयभन्दा बढी हलमा फिल्म प्रदर्शन हुँदैछ । चलचित्रका निर्माता तथा निर्देशक सन्तोष सेनले प्राविधिक कारणले रोकिएको हिन्दी भर्सन घटस्थापनाको दिनदेखि मात्रै रिलिज हुने बताएका छन् । पहिलोपटक भारत लगाएत विश्वका धेरै हलमा प्रदर्शन भएको नेपाली चलचित्रले भारत र नेपाल लगाएत अन्य देशमा पनि राम्रो व्यापार गरेको छ ।

प्रदीप खड्का, क्रिस्टिना गुरुङको मुख्य भूमिका रहेको फिल्ममा सुनिल थापा, सन्तोष सेन, माओत्से गुरुङ, पुस्कर कार्की, प्रेम पुरी, अनुभव रेग्मी लगाएतका कलाकारको अभिनय छ।

नेपाली भर्सनमा भव्यताका साथ चलेको चलचित्रको हिन्दी भर्सन पनि नेपालमा राम्रै चल्ने आंकलन सरोकारवालाले गरेका छन् ।
‘प्रेम गीत ३’को हिन्दी डबलाई विदेशी मान्ने कि स्वदेशी भन्ने विवाद भइरहँदा बिहीवार मात्रै सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालयले ‘प्रेमगीत ३’को हिन्दी संस्करणलाई नेपाली फिल्मकै मान्यता दिएको थियो ।

यसअघि फिल्मका अन्य दुई श्रृङ्खला ‘प्रेम गीत’ र ‘प्रेम गीत २’ बक्स अफिसमा सफल भएका थिए। ठूलो लगानीमा निर्माण भएको ‘प्रेम गीत–३’ भारतमा ४ करोड रुपैयाँमा बिक्री गरिएको दाबी गरिएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी दीपक मनाङे नेकपा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश लैंगिक हिंसा विरुद्धको अभियान : लेडी लायन्सद्वारा विद्यार्थीलाई व्यक्तित्व बिकास तालिम तिलोत्तमा मेलाको सेल्फीजोनमा दर्शकको आकर्षण, राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको प्रस्तुती अन्तर विद्यालय टी-२० क्रिकेट : सोमबारको खेलमा होराइजन र जेसिज विजयी भैरहवामा मँगलबारदेखि १९ औं सामुहिक खेलकुद महोत्सव, १८ विद्यालय सहभागी हुँदै खुमलटारमा प्रचण्ड र गृहमन्त्री खाँणबीच भेटवार्ता सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाबाट दुई दल बाहिरिए, दुई नयाँ दल थपिँदै सत्तागठबन्धनको बैठकअघि माधव नेपाल र रघुवीर महासेठले भेटे प्रचण्ड सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलहरूको बैठक बालुवाटारमा सुरू निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघनमा शहरी विकासमन्त्री चौधरीले बुझाए २५ हजार जरिवाना सडक र धार्मिक पर्यटन प्रबर्द्धनमा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका–१ को जोड नवलपरासीमा ४५ प्रतिशतले बढ्यो धान उत्पादन दुर्घटनामा घाइते भएका माझीको मृत्यु भएपछि सडकमै शव राखेर प्रदर्शन समानुपातिकतर्फ माओवादी र रास्वपालाई बराबर सिट वुहानस्थित प्रयोगशालाका वैज्ञानिक भन्छन्–कोभिड-१९ मान्छेले नै बनाएको भाइरस हो