१९ मंसिर २०७९, सोमबार

Dec 5, 2022

दाङ । माइल्स इन्टरनेशनल कन्सलटेन्सी दाङले पहिलो सेमिनार सम्पन्न गरेको छ । जापान अध्यन गर्न जान चाहने विद्यार्थीहरुकालागि तुलसीपुरमा सेमिनार गरेको हो । सेमिनारलाई जापानको टोकियोको तोवा इन्टनेसनल स्कूलका प्रमुख कान्जुहो यसोदा आउले सम्बोधन गरेका थिए ।

Advertisement

सेमिनारमा जापानका विभिन्न कलेजका बारेमा जानकारी दिनुकासाथै त्यहाँ अध्ययन गर्दाका फाइदा,जागिरका अबसर, त्यहाँको रहनसहनका बारेमा जानकारी गराइएको थियो । सेमिनारमा १५२ भन्दा बढीको सहभागिता रहेको थियो । १५२ जनामध्ये ‘लक्कि ड्र’ मार्फत एक जनालाई एक लाख पचास हजारको जापान जाने टिकट प्रदान गरिएको थियो ।

सेमिनारमा जापानीज भाषामा बोलेका कुराहरुको अनुवाद माइल्स इन्टरनेसनल कन्सलटेन्सीका जापानीज भाषा प्रशिक्षक समिप भुसालले गरेका थिए भने सहजीकरण कन्सलटेन्सीका निर्देशक सन्दिप भुषालले गरेका थिए ।

कन्सल्टेन्सीका निर्देशक आकाश सिंहको अध्यक्षतामा भएको सेमिनारमा माइल्स इन्टरनेसनल कन्सलटेन्सीका कार्यकारी प्रमुख रबिन पराजुली, कन्सलटेन्सीका सिनियर जापानिज काउन्सिलर हरि थपलियाको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी दीपक मनाङे नेकपा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश लैंगिक हिंसा विरुद्धको अभियान : लेडी लायन्सद्वारा विद्यार्थीलाई व्यक्तित्व बिकास तालिम तिलोत्तमा मेलाको सेल्फीजोनमा दर्शकको आकर्षण, राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको प्रस्तुती अन्तर विद्यालय टी-२० क्रिकेट : सोमबारको खेलमा होराइजन र जेसिज विजयी भैरहवामा मँगलबारदेखि १९ औं सामुहिक खेलकुद महोत्सव, १८ विद्यालय सहभागी हुँदै खुमलटारमा प्रचण्ड र गृहमन्त्री खाँणबीच भेटवार्ता सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाबाट दुई दल बाहिरिए, दुई नयाँ दल थपिँदै सत्तागठबन्धनको बैठकअघि माधव नेपाल र रघुवीर महासेठले भेटे प्रचण्ड सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलहरूको बैठक बालुवाटारमा सुरू निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघनमा शहरी विकासमन्त्री चौधरीले बुझाए २५ हजार जरिवाना सडक र धार्मिक पर्यटन प्रबर्द्धनमा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका–१ को जोड नवलपरासीमा ४५ प्रतिशतले बढ्यो धान उत्पादन दुर्घटनामा घाइते भएका माझीको मृत्यु भएपछि सडकमै शव राखेर प्रदर्शन समानुपातिकतर्फ माओवादी र रास्वपालाई बराबर सिट वुहानस्थित प्रयोगशालाका वैज्ञानिक भन्छन्–कोभिड-१९ मान्छेले नै बनाएको भाइरस हो