१९ मंसिर २०७९, सोमबार

Dec 5, 2022


बुटवल । नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एशाेसियसन इकाई बुटवल आयोजनामा नेपालीहरुका महान चाडपर्वहरु विजय दशमी, शुभ दिपावली, नेपाल संवत् तथा छठ पर्वका पुर्व सन्ध्यामा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

Advertisement

आइतबार सम्पन्न साे कार्यक्रम बुटवल उपमहानगरकाे सभाहलमा नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एशाेसियसन इकाई समिति बुटवलका अध्यक्ष अनिलकुमार माण्डव्यकाे अध्यक्षता तथा बुटवल उपमहानगरपालिका नगर प्रमुख खेलराज पाण्डेकाे प्रमुख आतिथ्यता रहेकाे थियोे । संस्थाका सहसचिव राजकुमार श्रेष्ठको संचालनमा भएको साे कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथिका रुपमा बुटवल उपमहानगरपालिकाका उपप्रमुख सावित्रा अर्याल, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत टेकराज पन्थी , संगठनका केन्द्रीय महासचिव सितु प्रसाद श्रेष्ठ तथा केन्द्रीय सदस्य द्वय ज्ञान प्रसाद अर्याल , ठगिश्वर पाेखरेल, पुर्व इकाई अध्यक्ष माधव बश्याल, विभिन्न वडाका वार्ड अध्यक्षहरु तथा कार्यपालिका सदस्यहरुकाे समुपस्थिती रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रम बाेल्दै प्रमुख आतिथी पाण्डेले चार्डपर्वहरुका महत्त्व उजागर गर्दै कर्मचारीहरु र जनप्रतिनिधिहरुका सुमधुर सम्बन्धले नै सम्बृद्ध बुटवलकाे आधारशिला तय हुने हुदा कर्मचारीहरु थप उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न पर्ने भनाइ राखे । उनलेे अहिले बुटवल उपमहानगरपालिका बिकासका आधारशिलाहरु तय गर्ने दिशामा अग्रसर रहेकाे बताए । शुभकामना मन्तव्य राख्दै प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत पन्थीले वुटवलले विगतमा स्थापित गरेको शाखलाइ निरन्तरता दिनकालागि कर्मचारी र जनप्रतिनिधि वीच सहकार्य अनिवार्य रहेको वताए ।

मन्तव्य राख्दै संगठनका केन्द्रीय महासचिव श्रेष्ठले कर्मचारीहरुका सवालमा हुने निर्णय प्रकृयामा संगठनसंग आवश्यक समन्वय गर्न सुझाव दिएका थिए । कार्यक्रममा सहभागीहरु लाई स्वागत मन्तव्य इकाईका उपाध्यक्ष दिनेश काजी बज्राचार्यले राखेका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी दीपक मनाङे नेकपा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश लैंगिक हिंसा विरुद्धको अभियान : लेडी लायन्सद्वारा विद्यार्थीलाई व्यक्तित्व बिकास तालिम तिलोत्तमा मेलाको सेल्फीजोनमा दर्शकको आकर्षण, राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको प्रस्तुती अन्तर विद्यालय टी-२० क्रिकेट : सोमबारको खेलमा होराइजन र जेसिज विजयी भैरहवामा मँगलबारदेखि १९ औं सामुहिक खेलकुद महोत्सव, १८ विद्यालय सहभागी हुँदै खुमलटारमा प्रचण्ड र गृहमन्त्री खाँणबीच भेटवार्ता सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाबाट दुई दल बाहिरिए, दुई नयाँ दल थपिँदै सत्तागठबन्धनको बैठकअघि माधव नेपाल र रघुवीर महासेठले भेटे प्रचण्ड सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलहरूको बैठक बालुवाटारमा सुरू निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघनमा शहरी विकासमन्त्री चौधरीले बुझाए २५ हजार जरिवाना सडक र धार्मिक पर्यटन प्रबर्द्धनमा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका–१ को जोड नवलपरासीमा ४५ प्रतिशतले बढ्यो धान उत्पादन दुर्घटनामा घाइते भएका माझीको मृत्यु भएपछि सडकमै शव राखेर प्रदर्शन समानुपातिकतर्फ माओवादी र रास्वपालाई बराबर सिट वुहानस्थित प्रयोगशालाका वैज्ञानिक भन्छन्–कोभिड-१९ मान्छेले नै बनाएको भाइरस हो