१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022

बुटवल । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष तथा पूर्व अर्थमन्त्री विष्णु प्रसाद पौडेलले अहिलेको गठबन्धन सरकारले आर्थिक वृद्धिदर सकारात्मक बनाउनको लागि ठोस पहल गर्न नसकेको बताए । उनले आगामी निर्वाचन समाजवाद, समृद्धितर्फ लैजाने कि अधोगगीतर्फ लैजाने भन्ने कुराको फैसला गर्ने दिन भएको बताए । उनले भने– ‘आगामी निर्वाचनमा जनताको पक्षमा काम गर्ने प्रतिवद्ध पार्टी नै नेकपा एमाले हो ।’

Advertisement

नेकपा एमाले बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ६ कमिटिको आयोजानमा बुटवलमा भएको विजया दशमी, दिपावली तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममालाई सम्बोधन गर्दै उपाध्यक्ष पौडेलले सो कुरा बताएका हुन् ।

पौडेलले जनताको अदालतमा आँट नभकाहरुले सर्वाेच्चमा मुद्दा हालेर देशलाई धरासायी बनाएर ‘ठगबन्धन’को काममा लागेको आरोप लगाए । उनले अब भने जनताले बास्तविक देशलाई माया गर्ने पार्टी चिनेको बताउँदै आगामी चुनावमा एमालेले अत्याधिक बहुमत ल्याउने बताएका छन्।

उनले अहिलेको गठबन्धन सरकारले जनताको पक्षमा कुनैपनि सकारात्मक काम गर्न नसककको बताए । अहिलेको गठबन्धन नेकपा एमालेलाई एक्लै प्रतिपष्र्धा गर्न नसकेकपछि गरिएको गठबन्धन रहेको भन्दै उनले देशकै सबैभन्दा बलियो पार्टी नेकपा एमाले रहेको भन्दै सरकारमा नै बसेर चुनाव लड्न नसकेपछि गठबन्धन गरिएको बताए । गठबन्धनको सिद्धान्त मिलेर देश लुट्ने र बाँढेर खाने योजनामा रहेको भन्दै उनले गठबन्धनमा कुनै नि एजेन्डा नभएको उल्लेख ।

कार्यक्रममा पार्टीका लुम्बिनी प्रदेश उपाध्यक्ष तथा पूर्वमन्त्री भोज प्रसाद श्रेष्ठले आगामी निर्वाचन मा एमालेको बहुमत ल्याउने बताए । यो चुनावमा शत्ता गठबन्धनका विरुद्धमा एमालेको जनलहर सुरुवात भएको भन्दै सोहि अनुसारको तयारी मा पार्टि रहेको बताए । पार्टिको विचार, दृष्टिकोण , अभियानमा टोल टोलमा गएर संगठन विस्तारमम लाग्न समेत अग्रह गरे । चुनावमा जनताको भरोसाको केन्द्र नै नेकपा एमाले रहेको भन्दै उनले कार्यकर्ता लाई जनताको पक्षमा खरोरुपमा लाग्न समेत आग्रह गरे ।

कार्यक्रममा बोल्दै नेकपाएमाले केन्द्रीय सदस्य तथा बुटवल उपमहानगर पालिका उपप्रमुख सावित्रा अर्याल देश विकासको प्रमुख मेरुदण्ड नै नेकपा एमाले भएको बताउदै आगामी चुनावमा बहुमतको साथ जिताउनु पर्ने बताइन् ।

कार्यक्रममा बोल्दै पार्टीका निर्देशन कमिटिका संयोजक राम प्रसाद खरेल पार्टी सदस्यलाई जोड्ने अभियानको लागि कार्यक्रम आयोजना गरिएको जानकारी दिदै आगामी निर्वाचनमा एमाले पहिलो पार्टी र बहुमतको पार्टी बनाउने प्रणसमेत गरे ।

कार्यक्रममा पार्टीका प्रदेश कमिटि सदस्य बाबुराम भट्टराई, जिल्ला कमिटि अध्यक्ष तेजेन्द्र केसी, युवा नेता, राज कुमार भट्टराई, पार्टी वडा ६ का उपाध्यक्ष थानेश्वर आचार्य लगायतले आ आप्mनो भनाई राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार