१६ मंसिर २०७९, शुक्रबार

Dec 2, 2022


बुटवल । गुल्मी मालिका गाउँपालिका ४ अर्खावाङ्ग- रुपन्देही सम्पर्क समाजको स्थापना दिवस तथा विजया दशमीतथा शुभ दिपावलि छ्डको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ। कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष बिरेन्द्र अर्यालले विभिन्न पेशा व्यवसायले रुपन्देहीमा रहेका सबै अर्खावाङ्गवासी एक जुट हुनु पर्ने बताए । साथै सम्पर्क समाजलाई आगामी दिनमा अझ बढी प्रभावकारी तरिकाले अघि बढाउनु पर्ने बताए ।

Advertisement

समाजका  सल्लाहकार उमेश रेग्मी,  पिताम्बर अर्याल, राजु आर्यालले  गर्दै आएका  कार्यहरुलाई निरन्तरता दिनु पर्ने र  सम्पर्क समाजलाई अझै व्यवस्थित बनाएर अघि बढाउन सुझाव दिए ।  समाजका अध्यक्ष बिरेन्द्र अर्यालको अध्यक्षता, उपाध्यक्ष प्रेम बहादुर अर्यालको स्वागत मन्तव्यमा र सचीव टेकराज रेग्मीको सन्चालनमा भएको कार्यक्रम भएको थियो । 

साथै सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने  भएको छ । निर्माणका लागि मालिका गाउँपालिका र वाडसँग सहकार्य गर्ने तथा  तिहारमा देउसी भैलो कार्यक्रम गरेर भय पनि स्टल निर्माण गर्ने सम्पर्क समाजका अध्यक्ष  सहयोग मा स्टल निर्माण गर्ने निर्णय भएको समाजका सदस्य बाबुराम रेग्मीले बताए ।

२०७४ सालमा स्थापना भएको सम्पर्क समाजले अर्खवाङ्गलाई एम्बुलेन्स प्रदान गर्नुका साथै आर्थिक अवस्था कमजोर भएका समाजका सदस्यहरुलाई आर्थिक सहयोग गर्ने गरेको छ । सम्पर्क समाजमा अहिले ३७ जना आजीवन सदस्य, १ जना मानार्थ सदस्य र १०४ जना साधारण सदस्य रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेवार कन्याहरुको ईहि शुरु भिम रावललाई बालेनको जवाफ: ‘तपाईंहरू जस्तो विदेशीसँग सहयोग माग्ने रहर छैन’ धनगढीमा शनिबार बिहानसम्म निषेधाज्ञा थप कैलाली प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका विद्यार्थीलाई रिहाइ गर्न विद्यार्थी संगठनहरूको माग आज बिहानदेखि रोकिएको बाजुराको मतगणना पुनः सुरु सरसफाइकर्मीका परिवारलाई स्वरोजगार र उद्यममा जोड्छौ: पाण्डे बैतडी हत्या प्रकरण : दोषिलाई तत्काल कानुनी दायरामा ल्याउन कर्मीको माग कम्बोडिया पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा इडन प्रथम वर्तमान निर्वाचन कानूनसँग सन्तुष्ट छैनौं : प्रमुख आयुक्त थपलिया माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकता हुने हल्ला निराधार : एकीकृत समाजवादी भीम रावलको प्रश्न : परराष्ट्र मन्त्रालयको अनुमतिमा बालेन साहले अमेरिकी राजदूतलाई भेटेका हुन् ? अपाङ्गताको न्यायमा पहुँच सहजताका लागि साझा पहल जरुरी अघिल्लाे चुनावमा दुई लाख मत कटाएकाे विवेकशील साझालाई समानुपातिकतर्फ ७८९ मत मात्र कांग्रेसबाट समानुपातिकतर्फ को-को पुरुष सांसद बन्लान्, यस्तो छ हिसाब किताब पश्चिम नवलपरासीमा भन्सार छलेको ३० क्वीन्टल चिनी बरामद सरकारमा युवाहरुले नेतृत्व लिनु पर्छः डा.चन्द्र भण्डारी बाजुरापछि दोलखा (ख) मा पनि रोकियो मतगणना निषेधित क्षेत्रमा प्रदर्शन भएपछि धनगढीमा ८ राउन्ड हवाइ फायर, दर्जन बढी विद्यार्थी पक्राउ कपिलवस्तुमा भारतीय नागरिकमाथि गोली प्रहार