८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । दशैं नजिकिँदैगर्दा व्यवसायीहरुले विभिन्न अफर तथा कार्यक्रमहरु ल्याएका छन् । यसैक्रममा बुटवल राजमार्ग चौराहस्थित ओदान लाउन्ज बार एण्ड रेष्टूरेन्टले ‘३ दिने ओदान दशैं फेस्ट’ आयोजना गर्ने भएको छ ।

Advertisement

रेष्टूरेण्टले बुधबार पत्रकार सम्मेलन गरी कार्यक्रम बारे जानकारी गराएको छ । फेस्टमा विभिन्न हस्तकला, ट्याटू तथा अन्य खानाका परिकारसहितको स्टल, लाइभ म्यूजिकसहितको कार्यक्रम गर्न लागिएको सञ्चालक राजन थापाले बताए । निःशुल्क प्रवेशको व्यवस्थापन मिलाईएको फेष्टिभलमा खानाका विभिन्न परिकारमा समेत विशेष छुटको व्यवस्था गरिएको छ ।

आगामी ७, ८, ९ गते आयोजना हुने फेस्टमा विभिन्न १२ वटा स्टलहरु रहने छन् । जसमा फुड तथा अन्य हस्तकाला, गिफ्ट, ट्याटू तथा अन्य उपहकारका स्टलहरु रहने आयोजकले जनाएका छन् ।

नेपाली, चाइनीज, इटालियन, कन्टीनेन्टल खानाका विशेष परिकार सहित लाईभ म्यूजक र डान्सको समेत व्यवस्था गर्न लागिएको सञ्चालक थापाले जानकारी दिए । उनका अनुसार तीनदिने फेस्टमा चर्चित गायक बसन्त श्रेष्ठको व्याण्ड, नाद ब्याण्ड, प्रतिक्षा एण्ड टिमको विशेष प्रस्तुती रहने छ ।

पत्रकार सम्मेलनमा चलचित्र पत्रकार संघ रुपन्देहीका अध्यक्ष, चर्चित उद्घोषक तथा सञ्चारकर्मी सुमन श्रेष्ठले रेष्टूरेण्टले पर्वको अवसरमा आयोजना गरेको कार्यक्रमले व्यवसायसँगै कलाको प्रवद्र्धन हुनुका साथै खाना र संगीतका पारखीलाई अवसर हुने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते