८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । सुख्खानगरस्थित तिलोत्तमा इन्ष्टिच्यूटद्वारा एक दिने लोक सेवा आयोग अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शनिबार बुटवलमा सम्पन्न अभिमुखिकरणमा प्रदेश सेवा आयोगका विभिन्न पदहरु, अधिकृत, नायाब सुब्वा, खरिदार, बैंकिङ सेवा, नेपाल विद्युत प्राधिकरण, प्रहरी सेवा, नेपाली सेनातर्फ लोक सेवामार्फत सेवा प्रवेश गर्न चाहने करिब एक सय विद्यार्थी सहभागी भएका थिए ।

Advertisement

उनीहरुलाई काठमाण्डौबाट आएका वरिष्ठ प्रशिक्षक तथा पुस्तक लेखक बद्रि प्रसाद कार्की, उप्रेरक,प्रशिक्षक तथा संजिवनी कलेजका सिइओ दिपक रोका लगाएतका प्रशिक्षकहरुले विषयगत र उत्प्रेरणात्मक प्रशिक्षण दिएका थिए ।

सस्थाका प्रवन्ध निर्देशक नविन अधिकारीको अध्यक्षतामा सम्पन्न सो कार्यक्रममा उनले आफ्नो संस्थाको चौध वर्षे इतिहासमा लोकसेवा आयोग र विभिन्न विषयका ब्रिज कोर्ष मार्फत प्रत्येक वर्ष हजारौँ विद्यार्थीलाई अब्बल बनाइ रोजगारी तथा बिभिन्न विषयमा भर्नाका लागि तयार गराइएकोमा गर्व लागेको अनुभव व्यक्त गरे ।

उनले नयाँ परिवेशमा प्रतिस्पर्धा बढ्दै गएकोले संस्थाले सोही अनुसारका वरिष्ठ प्रशिक्षकहरुमार्फत विद्यार्थीहरुलाई गुणस्तरीय शिक्षा दिने पनि प्रतिवद्यता व्यक्त गरे । बिगत १४ वर्षदेखि बुटवलमा सचालनमा रहेको अग्रणि यस संस्थाले २०७९ मंसिर एक गतेबाट काठमांडौ बागवजारमा कर्पोरेट अफिस स्थापना गरी रिसोर्स पर्सन तथा काठमांडौबाट निलुपर्ने अन्य सेवालाई अझ सहज बनाउने अधिकारीले प्रतिवद्धता गरे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते भजनीका चार हजार बाढी पीडित घर फर्के पनि तीन हजार बढी अझैँ विस्थापित सिरियामा डुंगा दुर्घटना, ७७ बढी आप्रवासीको मृत्यु