८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

कपिलबस्तु । कपिलबस्तुको चन्द्रौटास्थित सिद्धार्थ लुम्बिनी ग्रिन रिसोर्टले तीज विशेष कार्यक्रम गर्ने भएको छ । रिसोर्टले नारीहरुको महानपर्व हरितालिका तीज–२०७९ को अवसरमा भदौं ९ गते बिहीबार सांगीतिक कार्यक्रमसहित तीज विशेष कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको रिसोर्टका अप्रेशन म्यानेजर राजकुमार केसीले जानकारी दिए ।

Advertisement

‘हस्पिटालिटी फ्रम द हर्ट’ भन्ने मूल नारासहित सिद्धार्थ गु्रप अफ हस्पिटालिटीद्वारा सञ्चालित रिसोर्टले तीजको अवसरमा स्थानीय कलाकारसहित शुपथ मूल्यमा सांगीतिक माहौलसँगै खानपिनसहित तीज विशेष कार्यक्रम आयोजना गरिएको रिसोर्टका म्यानेजर केसीले बताए।

उनका अनुसार लोक दोहोरी गायिका मञ्जु भट्टराईसहित अन्य स्थानीय कलाकारको साथै सहभागीहरुको पनि गीत–तथा नृत्य प्रस्तुती रहने उक्त कार्यक्रममा प्रतिव्यक्ति रु ८ सय ९९ शुल्क राखिएको छ ।

उक्त शुल्कमा वेलकम ड्रिङ्स, अनलिमिटेड स्न्याक्स , ननभेज लञ्चको प्रबन्ध मिलाइएको उनले जनाए । कार्यक्रममा महिलाहरुलाई विशेष प्राथमिकता दिइने र सहभागीहरुलाई टिकटमै पुरस्कारको समेत व्यवस्था रहेको रिसोर्टका अप्रेशन म्यानेजर केसीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण